Zwycięzcy "Must be the music" wracają do programu z nową piosenką!

Jesteście ciekawi ich singla?
Lemon z nową piosenką Zwycięzcy "Must be the music" wracają do programu z nową piosenką Gościem specjalnym najbliższego "Tylko muzyka. Must be the music" będzie grupa Lemon. Zwycięzcy 3. edycji show wykonają swoją nową piosenkę "Będę z tobą". Gościem specjalnym najbliższego "Tylko muzyka. Must be the music" będzie grupa Lemon. Zwycięzcy 3. edycji show wykonają swoją nową piosenkę "Będę z tobą". To piosenka o miłości, jak większość, które piszę - zdradził Igor, wokalista zespołu. - Mówi o tym, aby robić w życiu to, co się kocha, i najlepiej z tym, kogo się kocha. Muzycznie zaś to nie ballada, ale żywsza piosenka z charakterystycznym riffem gitary - dodał. Zespół intensywnie pracuje nad debiutancką płytą: - Chcielibyśmy wydać ją przed Bożym Narodzeniem, ale wciąż przed nami wiele pracy w studiu i nie wiem, czy się uda. Na razie cały czas tworzę nowe piosenki, razem pracujemy nad aranżacjami, a te piosenki, które już mamy, ogrywamy na koncertach - powiedział Igor. Zespół Lemon chętnie wraca do programu, który połączył ich jako grupę i dał im popularność. Nie wszyscy wiedzą, że w preeliminacjach do programu Igor Herbut, wokalista i lider Lemona, startował w duecie, a grupa zawiązała się na dobre dopiero, gdy Igor dowiedział się, że wystąpią w programie. Singiel "Będę z Tobą" już niebawem pojawi się na antenie RMF FM, a potem trafi do kolejnych rozgłośni radiowych.

Gościem specjalnym najbliższego "Tylko muzyka. Must be the music" będzie grupa Lemon. Zwycięzcy 3. edycji show wykonają swoją nową piosenkę "Będę z tobą".

To piosenka o miłości, jak większość, które piszę - zdradził Igor, wokalista zespołu. - Mówi, o tym, aby robić w życiu to, co się kocha i najlepiej z tym, kogo się kocha. Muzycznie zaś to nie ballada, ale żywsza piosenka z charakterystycznym riffem gitary - dodał.

Zespół intensywnie pracuje nad debiutancką płytą:

Chcielibyśmy wydać ją przed Bożym Narodzeniem, ale wciąż przed nami wiele pracy w studiu i nie wiem, czy się uda. Na razie cały czas tworzę nowe piosenki, razem pracujemy nad aranżacjami, a te piosenki, które już mamy, ogrywamy na koncertach - powiedział Igor.

Lemon TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - 3 ODCINEK LIVE, HALA MERA, 29.04.2012 STUDIO69 - Pawe? M A Z U R E Kfot. POLSAT/studio69

Zespól Lemon chętnie wraca do programu, który połączył ich jako grupę i dał im popularność. Nie wszyscy wiedzą, że w preeliminacjach do programu Igor Herbut, wokalista i lider Lemona, startował w duecie, a grupa zawiązała się na dobre dopiero, gdy Igor dowiedział się, że wystąpią  w programie.

Singiel "Będę z Tobą" już niebawem pojawi się na antenie RMF FM, a potem trafi do kolejnych rozgłośni radiowych.

Alfa

Więcej o:
Komentarze (4)
Zwycięzcy "Must be the music" wracają do programu z nową piosenką!
Zaloguj się
 • dziwne

  Oceniono 6 razy 6

  Moim zdaniem są świetni. Trochę więcej ambitnej nuty i pop słuchacze nie ogarniają...

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  "a te piosenki, które już mamy, ogrywamy na koncertach" - w karty?
  Co to w ogóle znaczy?

 • barca007

  Oceniono 16 razy -12

  o fuck tylko nie ci nudziarze :/

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy -14

  >Singiel "Będę z Tobą" już niebawem pojawi się na antenie RMF FM> wiadomo powszechnie, że tam tylko g.ó.wno emitują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX