Ewa Farna klęka przed fanami w "Bitwie na głosy"

Nie zgrywa wielkiej gwiazdy. I dobrze!

Ognisty temperament Ewy Farnej i jej emocjonalność kolejny raz dały się we znaki w "Bitwie na głosy". W programie pojawiły się wczoraj miłosne wyznania dla rodziców:

Rodzicom zawsze możesz ufać. Zawsze, w każdej sytuacji. To jest po prostu czysta miłość, której jest bardzo mało na tym świecie. Kocham moich rodziców. (...) I oni o tym wiedzą. Słowa są słowa, a czyny są czyny - mówiła Farna.

Ale poza tkliwymi słówkami nie zabrakło typowych dla piosenkarki wybryków. W trakcie występu szalała na perkusji jak prawdziwa rockmenka i z pewnością wielu widzów było zaskoczonych nie tylko jej umiejętnościami, lecz także tym, ile ta dziewczyna ma w sobie energii.

Farna EwaKAPIF

A na koniec... przybiegła do swoich fanów i - nie zwracając uwagi na nic - uklękła przed nimi, żeby móc z nimi porozmawiać i rozdać autografy. Ewa Farna słynie ze swojego ambiwalentnego stosunku do popularności i sławy. Nigdy nie gwiazdorzy, często żartuje z samej siebie, większość plotek o sobie traktuje z dystansem. Ale w swoich fanach jest zakochana do szaleństwa. Udowodniła to kolejny raz.

Farna EwaKAPIF

Mau

Więcej o:
Komentarze (12)
Ewa Farna klęka przed fanami w "Bitwie na głosy"
Zaloguj się
 • libook

  Oceniono 5 razy 3

  pieknie zaspiewała !!

 • wykolejony

  Oceniono 3 razy 3

  plotku co za słownictwo, kto by pomyślał że redaktorzy po podstawówce są wstanie znać słowo"ambiwalentny"... rozumiem miało brzmieć mądrzę, jedynie użycie jest zdeczka nietrafione... jeszcze pafre lat "dziennikarstwa " i wreszcie będzicie zjadliwi do czytania

 • anymous5

  Oceniono 8 razy 2

  Ale się wściekliście.
  W poprzednim newsie ''dorwała się do pałeczek'' bez butów.
  teraz ''klęka przed fanami'' ( właściwie powinno być '' KLĘCZY'' chyba, że pseudomerytoryczni reporterzy mieli na myśli wieś w Polsce - Klękę'' )
  Zróbcie z niej prostytutkę bez butów, która chętnie bawi się pałeczkami a jej ulubionym zajęciem jest szeroko pojęte KLĘCZENIE, podczas gdy tak na prawde to młoda, normalna i utalentowana dziewczyna.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy -1

  "...uklękła przed nimi, żeby móc z nimi porozmawiać" - ciekawe o czym. O problematyce egzystencji ludzkiej?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 20 razy -4

  "prawdziwa rockmenka" - to nie Farna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX