"Bitwa na głosy": Wygrał Piotr Rubik, odpadła Beata Kozidrak!

Zgadzacie się z werdyktem?
"Bitwa na głosy": odpadła Beata Kozidrak Wygrała drużyna Piotra Rubika. Drugie miejsce zajął Piasek, trzecie - Liber. Decyzja widzów sobotniego show muzycznego TVP 2 "Bitwa na głosy" była zaskakująca. Odpadła drużyna Beaty Kozidrak, a wygrała - szesnastka Piotra Rubika. Według Alicji numerem 1 był Afromental, ale "z oddechem na plecach Julii", a za najgorszy występ uznała ten, który przygotowała drużyna Ewy Farnej. Podobnego zdania był Wojtek Jagielski, jednak według niego najsłabsze wykonanie zaprezentowała drużyna Beaty Kozidrak. Kasia Zielińska stwierdziła: najlepszy Afromental, najgorszy Piotr Rubik. Titus był za Tomsonem i Baronem. Decyzja widzów była zaskakująca. Odpadła drużyna Beaty Kozidrak, a wygrała - drużyna Piotra Rubika. Zaśpiewała w sobotnim programie piosenkę "Drive By" grupy Train. Jurorzy wcale nie byli zachwyceni... Katarzyna Zielińska: Ja mam takie wrażenie, jakby każdy z was wyskoczył z innej dyskoteki. Nie było równo. Tak w skali od 1 do 6 to 4. Titus: Dla mnie zabrakło trochę pasji, trochę serca... Tak mówiąc prawdę, summa sumarum, poczułem się, jakby ktoś mi zabrał piwo. Drugie miejsce zajął zespół Piaska, trzeci - Libera. Szkoda, że widzowie nie docenili Juli...

Według Alicji numerem 1 był Afromental, ale "z oddechem na plecach Julii", a za najgorszy występ uznała ten, który przygotowała drużyna Ewy Farnej. Podobnego zdania był Jagielski, jednak według niego najsłabsze wykonanie zaprezentowała drużyna Beaty Kozidrak. Zielińska stwierdziła: najlepszy Afromental, najgorszy Rubik. Titus był za Tomsonem i Baronem.

Decyzja widzów była zaskakująca. Odpadła drużyna Beaty Kozidrak, a wygrała - drużyna Piotra Rubika. Zaśpiewała w dzisiejszym programie piosenkę "Drive By" grupy Train. Jurorzy wcale nie byli zachwyceni...

Katarzyna Zielińska: Ja mam takie wrażenie, jakby każdy z was wyskoczył z innej dyskoteki. Nie było równo. Tak w skali od 1 do 6, to 4.
Titus: Dla mnie zabrakło trochę pasji, trochę serca... Tak mówiąc prawdę, summa sumarum, poczułem się, jakby ktoś mi zabrał piwo.

Drugie miejsce zajął zespół Piaska, trzeci - Libera.

Szkoda, że widzowie nie docenili Juli?

Zgadzacie się z werdyktem?

Mau