"Bitwa na głosy": Wygrał Piotr Rubik, odpadła Beata Kozidrak!

Zgadzacie się z werdyktem?
"Bitwa na głosy": odpadła Beata Kozidrak Wygrała drużyna Piotra Rubika. Drugie miejsce zajął Piasek, trzecie - Liber. Decyzja widzów sobotniego show muzycznego TVP 2 "Bitwa na głosy" była zaskakująca. Odpadła drużyna Beaty Kozidrak, a wygrała - szesnastka Piotra Rubika. Według Alicji numerem 1 był Afromental, ale "z oddechem na plecach Julii", a za najgorszy występ uznała ten, który przygotowała drużyna Ewy Farnej. Podobnego zdania był Wojtek Jagielski, jednak według niego najsłabsze wykonanie zaprezentowała drużyna Beaty Kozidrak. Kasia Zielińska stwierdziła: najlepszy Afromental, najgorszy Piotr Rubik. Titus był za Tomsonem i Baronem. Decyzja widzów była zaskakująca. Odpadła drużyna Beaty Kozidrak, a wygrała - drużyna Piotra Rubika. Zaśpiewała w sobotnim programie piosenkę "Drive By" grupy Train. Jurorzy wcale nie byli zachwyceni... Katarzyna Zielińska: Ja mam takie wrażenie, jakby każdy z was wyskoczył z innej dyskoteki. Nie było równo. Tak w skali od 1 do 6 to 4. Titus: Dla mnie zabrakło trochę pasji, trochę serca... Tak mówiąc prawdę, summa sumarum, poczułem się, jakby ktoś mi zabrał piwo. Drugie miejsce zajął zespół Piaska, trzeci - Libera. Szkoda, że widzowie nie docenili Juli...

Według Alicji numerem 1 był Afromental, ale "z oddechem na plecach Julii", a za najgorszy występ uznała ten, który przygotowała drużyna Ewy Farnej. Podobnego zdania był Jagielski, jednak według niego najsłabsze wykonanie zaprezentowała drużyna Beaty Kozidrak. Zielińska stwierdziła: najlepszy Afromental, najgorszy Rubik. Titus był za Tomsonem i Baronem.

Decyzja widzów była zaskakująca. Odpadła drużyna Beaty Kozidrak, a wygrała - drużyna Piotra Rubika. Zaśpiewała w dzisiejszym programie piosenkę "Drive By" grupy Train. Jurorzy wcale nie byli zachwyceni...

Katarzyna Zielińska: Ja mam takie wrażenie, jakby każdy z was wyskoczył z innej dyskoteki. Nie było równo. Tak w skali od 1 do 6, to 4.
Titus: Dla mnie zabrakło trochę pasji, trochę serca... Tak mówiąc prawdę, summa sumarum, poczułem się, jakby ktoś mi zabrał piwo.

Drugie miejsce zajął zespół Piaska, trzeci - Libera.

Szkoda, że widzowie nie docenili Juli?

Zgadzacie się z werdyktem?

Mau

Więcej o:
Komentarze (13)
"Bitwa na głosy": Wygrał Piotr Rubik, odpadła Beata Kozidrak!
Zaloguj się
 • bialykruk

  Oceniono 20 razy 12

  nie no ku... rubik pokonal Kozidrak? nie zboleje tego

 • lunarosa

  Oceniono 16 razy 10

  A oni przypadkiem nie pomylili kopert? Nie wierzę, że tyle ludzi głosowało na Rubika, tak szczerze, to w ogóle nie wierzę w żadne głosowanie widzów.

 • ladyzgaga

  Oceniono 17 razy 9

  Stylista Węgorzewskiej miał dzisiaj zły dzień. Nasza "diva" wyglądała po prostu tragicznie.

 • andrea

  Oceniono 18 razy 8

  No i dobrze, Beata tak zadziera nosa, że ciężko o sympatię dla niej na dzień dzisiejszy. Bez względu na niewątpliwy dorobek artystyczny.

 • andrea

  Oceniono 12 razy 6

  a swoją drogą, proszę, wyśmiewany Piotr Rubik, a jak jednak ludziom się podoba....

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 5

  Mistrz kiczu pokonał mistrzynię kiczu?
  Historia muzyki tego nie przetrawi.

 • russel

  Oceniono 3 razy 3

  Stary zaklaskał konkurencję.

 • xxnoelxxx

  Oceniono 7 razy 3

  ten program to nieporozumienie, każdy mnie tam wkurza a zwłaszcza Urbański i Jagielski. Bitwa na kosy....

 • dziwne

  Oceniono 2 razy 2

  Piotr Rubik chudnie szybko...już ma żuchwę szerszą od ramion...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX