"Jesteś czujny jak pies podwójny", "włosy pod pachami" i wygrana Juli. Co się działo w "Bitwie na głosy"

Drugi odcinek ?Bitwy na głosy? już za nami.

Dziś poznaliśmy 4 drużyny: Beaty Kozidrak z grupą z Lublina, Libera z 16-stką z Obornik, Roberta Gawlińskiego z warszawskiej Pragi i Juli z Łomży.

Dla uświetnienia programu zaproszono... Natalię Siwiec. Co robiła? Wyglądała. Słyszeliśmy plotki, że miała być jurorką, ale w końcu nią nie została. Żałujecie?

Natalia Siwiec

Grupa Beaty Kozidrak zaśpiewała piosenkę "Hey Ya!" grupy OutKast. Kasi Zielińskiej spodobał się Dawid Kowalski i postanowiła go przytulić:

Zafascynował mnie [...] jakbym założyła mniej obcisłą sukienkę, to bym poszła do nich na scenę.

I poszła, widocznie chciała pokazać się w obcisłej, gotyckiej sukience z przezroczystymi elementami, w której przypominała Morticię Adams.

Titus miał inne zdanie na temat tego występu:

Po czterech facetach spodziewałbym się więcej, przyszedłby jeden konkretny, męski, rockowy głos i zdmuchnął tę czwórkę ze sceny.

Bitwa na głosy

Tym razem, Wojciech Jagielski, muzyczny znawca popisał się najbardziej merytorycznymi komentarzami:

Ja się tutaj zgodzę z wyznawcą szatana. [..] Dla mnie na razie - ja czekam - to było dla mnie obojętne, nie zraziło mnie i nie porwało. Chociaż spodnie w kratę są fajne - powiedział o drużynie Beaty.

W tym odcinku jurorzy postanowili ostro wyrażać swoje zdanie:

To było okropne. Nie wiecie, o czym śpiewacie! Wrzeszczycie do mikrofonów. To jest mniej niż zero. Tragiczny występ. Najgorszy w tych trzech edycjach! - powiedziała Alicja Węgorzewska-Whiskerd o występie grupy Libera.

Liber

Swoje trzy grosze dodał Jagielski:

Jarek chował się jak złodziej przed policją. Paulina ma magnetyczny głos, ale było to niechlujne.  Można mieć włosy rozwiane, albo można mieć też włosy pod pachami.

Grupa Gawlińskiego zebrała najwięcej pochwał, jedynie Tytusowi brakowało mocy, i prosił o więcej siły z gardła. Jagielski znowu się ośmieszył, komentując występ Wojtka:

Jesteś czujny jak pies podwójny. Masz tendencję do tego, by zbaczać i śpiewasz też pod dźwiękami. Jeśli chodzi o Izę: nie wiem, czy nie jest za późno [...] jakbyś była magnesem, to można by było wyciągnąć Titanica.

Jula

Występ Juli podzielił ekspertów, podobał się jedynie Titusowi, ale Alicja uznała, że ze względu na popularność wokalistki, może ona wygrać program i... nie myliła się!

W następnym odcinku, zarówno Ewa Farna, jak i Jula, mogą być spokojne, i na pewno nie odpadną z programu.

AK

Więcej o:
Komentarze (12)
"Jesteś czujny jak pies podwójny", "włosy pod pachami" i wygrana Juli. Co się działo w "Bitwie na głosy"
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 17 razy 13

  Jula jest najlepsza.

  A Węgorzewska kopiuje wszystko z Kory z Must be the music. Beznadziejny babsztyl.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 9

  Czemu służy ten program, bo jakoś nie mogę się celu dopatrzyć?

 • gagula

  Oceniono 11 razy 9

  taaa wielcy eksperci ...

 • majaeczka

  Oceniono 12 razy 6

  A mnie tym razem opinie jurorów denerwowały,szczególnie naszej Divy!!!Lubię zarówno Beatę jaki Roberta to niezaprzeczalnie WIELKIE GWIAZDY polskiej sceny!Ale przecież nie można cały czas odcinać kuponów od sławy!Zarówno Julka jak i Libero dopiero przedzierają się przez monolit,klub wzajemnej adoracji artystów zasiedziałych na scenie!Odnoszę wrażenie,że jurorzy nie za bardzo chcą dopuścić do głosu kogoś z prowincji,kogoś nowego!Bardzo krzywdząca była opinia /fala populaarności/ czytaj,nie talent tylko chwilowa popularność..........chwileczkę zarówno Beata jaki Robert są na scenie jakiś czas!A Julka?Libero?Na razie Julka ujęła mnie niesamowitą wrażliwością,to nie jest dobra cecha w tym biznesie.Ma miły,ciepły głos.Zobaczymy,podejrzewam,że gdyby teksty piosenek pisał jej taki TUZ jak śp.Osiecka czy Cygan szybko zdobyłaby sławę,ale cóż musi dziewczyna się przebijać!Ludziom z prowincji na pewno jest ciężej,ale na szczęście mamy internet!!!

 • andrea

  Oceniono 10 razy 6

  No cóż, "stare uznane gwiazdy" opatrzyły się, są zresztą idolami - "starszej" już obecnie młodzieży - np pani Kozidrak, młodzi ludzie wolą głosować - na młode pokolenie piosenkarzy. I trudno się dziwić.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 8 razy 4

  co jak co ale ta zestarzała pseudo diva operowa jest głupią, podłą babą!!
  Titus najlepszy!!

 • oliwka00

  Oceniono 6 razy 2

  Moim zdaniem najlepsze jury było w 2 edycji.zamachowski i Bochosiewicz w każdym odcinku umieli powiedzieć coś dobrego na temat każdego zespołu i jej wykonu piosenki,a ten skład jury juz w pierwszych odcinkach tylko krytykuje.

  Najlepszy Liber;).Pewnie i tak wygra Farna albo Jula,bo mają duz o fanów,ale ja i tak trzymam kciuki za Libera;))!!

 • agathe5

  Oceniono 10 razy 2

  Ta edycja zrobiła się najbardziej sztuczna ze wszystkich trzech. Do tej pory były jeszcze jakieś fajne momenty , gdzie był spontan a teraz wszystko wyklepane od deski do deski.

 • dorisekx

  Oceniono 6 razy 0

  Liber <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX