Monika z "Big Brothera" wystąpiła w "MasterChef"!

Uczestniczka znanego reality show znów próbuje swoich sił w telewizji.
Monika z "Big Brothera" w "MasterChef" Uczestniczka znanego reality show znów próbuje swoich sił w telewizji. Sławie trudno się oprzeć. Monika Goździalska, która 10 lat temu wystąpiła w 3. edycji "Big Brother", a teraz wzięła udział w pierwszym odcinku "MasterChef". Sławie trudno jest się oprzeć, wie o tym Monika Goździalska, która aż 10 lat temu wystąpiła w trzeciej edycji "Big Brother", a teraz wzięła udział w pierwszym odcinku "MasterChef". Monika ma 32 lata, jest mężatką i matką. W programie przyrządziła bardzo tradycyjne danie: pieczonego ziemniaka, sałatkę z rukoli pomysłu teściowej oraz polędwiczki wieprzowe zawijane w boczku pomysłu szwagierki. Wydawać by się mogło, że w "Big Brotherze" Monika zdążyła już oswoić się z kamerami, jednak w "MasterChef" emocje wzięły górę i na widok Magdy Gessler, Monika zaczęła płakać! Gdy jurorka zdziwiona zapytała, co się stało, uczestniczka wyjaśniła: Ja nie wierzę, że pani koło mnie stoi - odpowiedziała ze łzami w oczach w programie. Co prawda danie Moniki nie wywołało tylu emocji, ale i tak uczestniczka przeszła do kolejnego etapu: Dużo mniej emocji na talerzu niż na stanowisku pracy, ale ciekawe rzeczy, dla mnie tak - ocenił juror Michel Moran. Monika Goździalska (dawniej Brochacka) wzięła udział w "Big Brotherze" w 2002 r, a 6 lat później wystąpiła w "Big Brother Vip" razem z Jolą Rutowicz. Kamera chętnie towarzyszyła Monice w porannych kąpielach pod prysznicem. Monika pracowała jako modelka, zdobyła także tytuł wicemiss świata mężatek. Najwyraźniej sława bardzo jej zasmakowała, bo dalej próbuje swoich sił w telewizyjnych programach. Myślicie, że udowodni, że potrafi też gotować i zawojuje "MasterChef"?

Sławie trudno jest się oprzeć, wie o tym Monika Goździalska, która aż 10 lat temu wystąpiła w trzeciej edycji "Big Brother", a teraz wzięła udział w pierwszym odcinku "MasterChef". Monika ma 32 lata, jest mężatką i matką. W programie przyrządziła bardzo tradycyjne danie: pieczonego ziemniaka, sałatkę z rukoli pomysłu teściowej oraz polędwiczki wieprzowe zawijane w boczku pomysłu szwagierki.

Monika Goździalska

Wydawać by się mogło, że w "Big Brotherze" Monika zdążyła już oswoić się z kamerami, jednak w "MasterChef" emocje wzięły górę i na widok Magdy Gessler, Monika zaczęła płakać! Gdy jurorka zdziwiona zapytała, co się stało, uczestniczka wyjaśniła:

Ja nie wierzę, że pani koło mnie stoi - odpowiedziała ze łzami w oczach w programie.

Monika Goździalska

Co prawda danie Moniki nie wywołało tylu emocji, ale i tak uczestniczka przeszła do kolejnego etapu:

Dużo mniej emocji na talerzu niż na stanowisku pracy, ale ciekawe rzeczy, dla mnie tak - ocenił juror Michel Moran.

Monika Goździalska (dawniej Brochacka) wzięła udział w "Big Brotherze" w 2002 r, a 6 lat później wystąpiła w "Big Brother Vip" razem z Jolą Rutowicz. Kamera chętnie towarzyszyła Monice w porannych kąpielach pod prysznicem. Monika pracowała jako modelka, zdobyła także tytuł wicemiss świata mężatek.

Monika Goździalska

(Screen z facebook.com)

Najwyraźniej sława bardzo jej zasmakowała, bo dalej próbuje swoich sił w telewizyjnych programach. Myślicie, że udowodni, że potrafi też gotować i zawojuje "MasterChef"?

Vic

Więcej o: