Pierwszy odcinek Tylko taniec już za nami! Zobacz, co się działo!

Dziś pierwszy odcinek tanecznego show w Polsacie.

Już za nami pierwszy odcinek Tylko taniec. Realizatorzy nie zawiedli i zapewnili widzom dużo emocji.

Pierwszym mocnym akcentem był występ Damiana Czeszewskiego - wizażysty i tancerza który, sam zatańczył kubańską rumbę w połączeniu z salsą. Mocno wystylizowany chłopak prężył się i wił po scenie, zrobił także widowiskowy szpagat. Co ciekawe, Damian tańczył wyłącznie kroki damskie. Być może dlatego właśnie jury dało mu zielone światło.

Masz wyczucie pozy, jesteś bardzo tandetny, kiczowaty i stosujesz tanie chwyty, czyli zupełnie tak jak ja! Górą nasi! - wykrzyknęła zachwycona Mazurówna.

  SESJA

Zaraz potem sceną zawładnęła grupa Fresh Flavor, która wykonała bardzo zabawne taneczne show. Do przedstawienia wykorzystała różne muzyczne hity, m.in. piosenkę z Titanica: My heart will go on. Grupa dostała owację na stojąco i oczywiście przeszła do następnego etapu.

Wielką sensacją odcinka okazała się jednak grupa Caro Dance, w której średnia wieku tancerzy to ok 50 lat. Tworzą ją rodzice dzieci tańczących w tym samym zespole. W perfekcyjny sposób seniorzy wykonali trudną hip-hopową choreografię, czym zachwycili widownię i jury. Jedynie zdaniem Alana prezentowali za niski poziom. Jednak pozytywne opnie pozostałych sędziów dały Caro Dance zielone światło. Gdy grupa udała się za kulisy, po chwili dołączył do niej Michał Malitowski, który w otoczeniu członków zespołu wygłosił apel do swojego taty:

Ojcze! Nie tylko przed telewizor i chlać to piwo, ale TAŃCZYĆ!

Jednak najbardziej poruszającym punktem pierwszego odcinka był występ Krzysztofa Kozaka, chorego od 7 na stwardnienie rozsiane. Żywiołowy, pełen energii i radości taniec stanowił opozycję do jego dramatycznej historii. Występ Krzysztofa Kozaka szczególnie wzruszył Michała Malitowskiego, który nawet uronił kilka łez podczas rozmowy z tancerzem.

W pamięć zapadł nam także występ pary Romankova - Kucinkas, którzy próbowali swoich sił już w poprzedniej edycji, jednak kontuzja przeszkodziła im walczyć o zwycięstwo. Tancerze wykonali spektakularny występ i zyskali sobie przychylność widzów i jury.

A czy Wy oglądaliście pierwszy odcinek tanecznego show Polsatu? Jak go oceniacie?

zuz

Jak oceniasz pierwszy odcinek Tylko Taniec?