Majewski żartuje z Wojewódzkiego. I TEŻ ma swoją WODZIANKĘ!

Żarty showmana.
Majewski też ma Wodziankę! W ostatnim "Szymonie na żywo", prowadzący ostro szydził z Kuby Wojewódzkiego. - Który z samochodów Kuby Wojewódzkiego był najdroższy? - zapytał gości swojego show Szymon Majewski. I wyjaśnił: - Żaden! Wszystkie były wypożyczone. Szymon Majewski w swoim poniedziałkowym programie nie dość, że śmiał się z celebrytek, to na dodatek kpił ze swojego kolegi z tej samej stacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że showman konkuruje z Kubą Wojewódzkim. Obaj mają swoje autorskie programy, gdzie zapraszają gwiazdy i wyśmiewają rzeczywistość. Gospodarz programu "Szymon na żywo" zorganizował quiz dla znanych pań, które gościły w jego show. Jedno z pytań dotyczyło czterech wypasionych samochodów, w których był widywany Wojewódzki. - Który z samochodów Wojewódzkiego był najdroższy? - zapytał Natalię Lesz, Magdę Steczkowską, Pati Sokół i Ilonę Felicjańską. Panie próbowały prędko odpowiedzieć na to pytanie. Tylko Felicjańska ze stoickim spokojem stwierdziła, że żaden. - Tak, Ilona ma rację. Żaden nie należy do niego! - zdradził Majewski - Wszystkie były wypożyczone! Po chwili na ekranie pojawiło się kartonowe nadwozie samochodu, spod którego było widać rower. - Tak wygląda prawdziwy samochód Wojewódzkiego. Niebieski rower - zakomunikował Majewski. - Kuba ostatnio zadaje się z pedałami - dodał po chwili. To nie koniec szydzenia z konkurenta. Showman również zapragnął mieć własną osobę przynoszącą wodę. - Proszę państwa, ja również mam swoją Wodziankę. Rysiek z Kranu, zapraszam - zażartował Majewski. Po chwili w studiu pojawił się Piotr Cyrwus, ubrany w skąpy top i błyszczące legginsy. W dłoniach faktycznie dzierżył szklanki i butelkę z wodą. Co by nie mówić o Dominice Zasiewskiej, trzeba przyznać, że jest ona znacznie atrakcyjniejszą Wodzianką... Ciekawe, co na to Wojewódzki, który raczej nie słynie z dystansu do siebie... W jutrzejszym programie raczej się tego nie dowiemy, bo jego program jest nagrywany z wyprzedzeniem. Podobały Wam się dowcipy Majewskiego?

Szymon Majewski w swoim poniedziałkowym programie nie dość, że śmiał się z celebrytek, to na dodatek kpił ze swojego kolegi z tej samej stacji. Nie od dzisiaj wiadomo, że showman konkuruje z Kubą Wojewódzkim. Obaj mają swoje autorskie programy, gdzie zapraszają gwiazdy i wyśmiewają rzeczywistość.

.

Gospodarz programu "Szymon na żywo" zorganizował quiz dla znanych pań, które gościły w jego show. Jedno z pytań dotyczyło czterech wypasionych samochodów, w których był widywany Wojewódzki.

 

Który z samochodów Wojewódzkiego był najdroższy? - zapytał Natalię Lesz, Magdę Steczkowską, Pati Sokół i Ilonę Felicjańską.

Panie próbowały prędko odpowiedzieć na to pytanie. Tylko Felicjańska ze stoickim spokojem stwierdziła, że żaden.

Tak, Ilona ma rację. Żaden nie należy do niego! - zdradził Majewski - Wszystkie były WYPOŻYCZONE!

.

Po chwili na ekranie pojawiło się kartonowe nadwozie samochodu, spod którego było widać rower.

Tak wygląda prawdziwy samochód Wojewódzkiego. Niebieski rower - zakomunikował Majewski. - Kuba ostatnio zadaje się z pedałami - dodał po chwili.

To nie koniec szydzenia z konkurenta. Showman również zapragnął mieć własną osobę przynoszącą wodę.

.

Proszę państwa, ja również mam swoją Wodziankę. Rysiek z Kranu, zapraszam - zażartował Majewski.

Po chwili w studiu pojawił się Piotr Cyrwus, ubrany w skąpy top i błyszczące legginsy. W dłoniach faktycznie dzierżył szklanki i butelkę z wodą. Co by nie mówić o Dominice Zasiewskiej, trzeba przyznać, że jest ona znacznie atrakcyjniejszą Wodzianką...

.

Ciekawe, co na to Wojewódzki, który raczej nie słynie z dystansu do siebie... W jutrzejszym programie raczej się tego nie dowiemy, bo jego program jest nagrywany z wyprzedzeniem.

Podobały Wam się dowcipy Majewskiego?

.

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

ralph

Zobacz także:

Oni byli kiedyś razem - cz. 3

Ups! Te gwiazdy ZAŚWIECIŁY majtkami

Gorące pary na imprezie Plejada Top Ten