Drużyna BEDNARKA wygrała "Bitwę na głosy". Wielki sukces chóru z Brzegu

Faworyt widzów nie zawiódł!
Drużyna Bednarka wygrała Faworyt widzów nie zawiódł! Kamil Bednarek i jego drużyna zwyciężyli w finałowym starciu w "Bitwie na głosy". Chór pokonał ekipę Ryszarda Rynkowskiego wynikiem 51 proc. głosów do 49 proc. Kamil Bednarek i jego drużyna zwyciężyli w finałowym starciu w "Bitwie na głosy". Chór młodego wokalisty pokonał ekipę Ryszarda Rynkowskiego wynikiem 51 proc. głosów do 49 proc. Zwycięzcy wyśpiewali sobie sławę, sukces i pieniądze na cele społeczne w swoim rodzinnym mieście, Brzegu. Zwycięstwo Bednarka nie jest zaskoczeniem. Drużyna piosenkarza od początku tej edycji show była czarnym koniem rywalizacji. Choć Rynkowski również zyskał dużą sympatię publiczności, większość widzów postawiła jednak na chór z Brzegu. To ogromny sukces Bednarka, biorąc pod uwagę fakt, że swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął zaledwie rok temu.

Kamil Bednarek i jego drużyna zwyciężyli w finałowym starciu w "Bitwie na głosy". Chór młodego wokalisty pokonał ekipę Ryszarda Rynkowskiego wynikiem 51% głosów do 49%. Zwycięzcy wyśpiewali sobie sławę, sukces i pieniądze na cele społeczne w swoim rodzinnym mieście, Brzegu.

kamil bednarek, bitwa na głosy

Zwycięstwo Bednarka nie jest zaskoczeniem. Drużyna piosenkarza od początku tej edycji show była czarnym koniem rywalizacji. Choć Rynkowski również zyskał dużą sympatię publiczności, większość widzów postawiła jednak na chór z Brzegu. To ogromny sukces Bednarka, biorąc pod uwagę fakt, że swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął zaledwie rok temu.

NZ. Kamil Bednarek  Final III edycji programu Telewizji TVN Mam Talent! S03E13, 27.11.2010, Wa-wa, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM *** Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie. ***

Plotek.pl gratuluje zwycięzcom!

Oldżi

Zobacz także:

Który talent show dostarczył nam największych emocji? Oceniamy weekendowe programy!

Monika Kuszyńska komentuje zamieszanie wokół "Bitwy na głosy", a fani składają petycję do TVP!

Muzyczne masakry, lans jurorów i prawdziwe perełki, czyli kolejne odcinki talent show za nami!

Więcej o:
Komentarze (17)
Drużyna BEDNARKA wygrała "Bitwę na głosy". Wielki sukces chóru z Brzegu
Zaloguj się
 • kyysz

  Oceniono 24 razy 10

  Należało mu się! :)

 • katarina7171

  Oceniono 17 razy 9

  ciesze sie po pierwsze dlatego ze jest z mojego miasta a po drugie bo jest normalny i nie uderzyło mu to wszystko do głowy jest szczery zasłuzyl na to

 • kachna15

  Oceniono 15 razy 9

  Yeahhh ;->>>>

 • kassieek

  Oceniono 11 razy 7

  Brzeg rządzi :))
  Gratulacje

 • rita123

  Oceniono 19 razy 7

  to akurat nie jest zaskoczeniem

 • jad

  Oceniono 18 razy 6

  Brawo Kamil,wiedziałam,że na Ciebie można liczyć.Świetnie,bardzo się cieszę i gratuluję.

 • petraa

  Oceniono 14 razy 6

  BRAAWO :***

 • feminus

  Oceniono 15 razy 5

  Nie ogladam tego, ale gratulacje, zapewne zasluzyl...

 • dominika970622

  Oceniono 13 razy 5

  Ale się cieszyłam, super!!! Mało nie brakowało a by przegrał;/;/;/ Ale on karierę rozpoczął ok. 3 lata temu jak na moje, przynajmniej tak wszędzie mówi. Na ludzki rozum skoro teraz ma 21 lat a jak był w mam talent to miał chyba 18 lat;))) Podobały mi się oba zespoły, bo każdy reprezentował inny styl i wg.;))) Ale chyba bardziej kibicowałam Kamilowi.;)))) Gratulacje!;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX