Bitwa Na Głosy: Bednarek W FINALE !

Kamil Bednarek i jego drużyna zapewnili sobie awans do finału ! Rywalizacja była bardzo zacięta, a Alicja Węgorzewska była bardzo krytyczna.
Bednarek w finale! "Bitwa Na Głosy": Kamil Bednarek i jego drużyna zapewnili sobie awans do finału! "Bitwa Na Głosy": Kamil Bednarek i jego drużyna zapewnili sobie awans do finału! Rywalizacja była bardzo zacięta, a Alicja Węgorzewska była bardzo krytyczna. Rywalizacja była bardzo zacięta, a Alicja Węgorzewska była bardzo krytyczna. W sobotnim odcinku "Bitwy Na Głosy" nie było przegranych. Za to Kamil Bednarek i jego drużyna mają powody do świętowania! Zapewnili sobie miejsce w finale największego muzycznego show w telewizji publicznej. Półfinał zapowiada się bardzo interesująco, gdyż spotkają się tam dwie drużyny: Ryszarda Rynkowskiego oraz Meza. Rywalizacja na pewno będzie bardzo zacięta, a zespoły staną na wysokości zadania. Jury programu "Bitwa Na Głosy" oraz "X-Factor" prezentowały dwa zupełnie skrajne sposoby oceniania: Alicja Węgorzewska krytykowała wszystko i wszystkich, natomiast "X-Factor" tonął w lukrze.

W dzisiejszym odcinku Bitwy Na Głosy nie było przegranych. Za to Kamil Bednarek i jego drużyna mają powody do świętowania! Zapewnili sobie miejsce w finale największego muzycznego show w telewizji publicznej i mogą dzisiaj spać spokojnie.

Półfinał zapowiada się bardzo interesująco, gdyż spotkają się tam dwie drużyny: Ryszarda Rynkowskiego, oraz Meza. Rywalizacja na pewno będzie bardzo zacięta, a zespoły staną na wysokości zadania.

kamil bednarek, bitwa na głosy

Jury programu Bitwa Na Głosy, oraz X-Factor prezentowały dwa zupełnie skrajne sposoby oceniania: Alicja Węgorzewska krytykowała wszystko i wszystkich, natomiast X-Factor tonął dzisiaj w lukrze :)

bitwa na głosy

Macie swoich faworytów? Kibicujecie Kamilowi? Zapraszamy na nasz profil na Facebooku- piszcie, komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie !

Annik

Zobacz także:

DODA kipi seksem. Tak wróciła na scenę!

Córka Beaty Kozidrak wygląda coraz lepiej! To chodząca SEKSBOMBA

Oni sprzedali swoje ślubne zdjęcia za ogromne pieniądze. Kto ile zarobił? [RANKING]

Więcej o:
Komentarze (15)
Bitwa Na Głosy: Bednarek W FINALE !
Zaloguj się
 • panipomidor12

  Oceniono 9 razy 9

  i mam mam przeczucie że Rynkowski w finale z Bednarkiem a Mezo odpadnie!

 • daria1121

  Oceniono 7 razy 3

  Kamill ;)

 • shadowfax

  Oceniono 7 razy 1

  Ten, to dopiero ma parcie na szkło.
  Do wojska miał iśc... pff...

 • cioteczna

  Oceniono 15 razy 1

  Z góry można było przewidzieć że Bednarek bedzie we finale skoro ten program oglada głównie młodzież a sms-y pochodzą od jego fanek. Gdyby wiecej osób dorosłych oglądało Bitwe i nie byłoby szkoda pieniędzy na wysyłanie sms-ów to z Rynkowskim ten cały Bednarek nie miałby żadnych szans Ja osobiscie należe do tej grupy którzy nie oglądają Bitwy na głosy a o tym Bednarku dopiero dowiedziałam się 2 tygodnie temu bo bratanica jest nim zachwycona ale mnie niczym nie zachwyca .

 • ala14323

  Oceniono 8 razy 0

  Kaaaamil ; *** ! A w drużynie meza wymiata VITOOO ;****

 • gagula

  Oceniono 8 razy 0

  jestem fanką Mezo team'u , a zwłaszcza Witaa W.S. :P

 • feela

  Oceniono 7 razy -1

  ja jestem tak między MEZO, a Kamilem :)

 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy -3

  Niestety, nie oglądam tego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX