Klaudia Szafrańska ODPADŁA z "X Factora"! Niesłusznie?

Faworytka nie dostała się do finału!
Niesłusznie odpadła z "X Factora"? Faworytka widzów Klaudia Szafrańska nie dostała się do finału! Faworytka widzów Klaudia Szafrańska nie dostała się do finału "X Factora"! Nie przepuściła jej Tatiana Okupnik. Wywołało to oburzenie fanów młodej wokalistki. W ostatnim "X-Factorze" jurorzy wybierali ostateczną finałową dziewiątkę uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. W grupie Tatiany Okupnik, która wzięła pod swoje skrzydła młodych wokalistów, znalazła się Klaudia Szafrańska, która już na castingach była faworytką większości widzów. Niestety Okupnik nie przepuściła jej dalej. Szafrańska na przesłuchaniach zachwyciła wszystkich jurorów, którzy jednogłośnie uznali, że ma niesamowity talent. - Na początku było słowo, a potem mnie zabrakło słów - zareagował na jej występ Kuba Wojewódzki. - Nie wiem jak potoczą się twoje losy w "X-Factorze", ale ja już dziś chciałabym mieć twoją płytę - wyznała Okupnik na pierwszym castingu. Tatiana Okupnik wraz ze swoją przyjaciółką oceniały występy uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. Musiały jednak wybrać tylko 3 spośród 5 osób. Mimo że występ bardzo się im podobał, decyzją jurorki, młodziutka Szafrańska odpadła. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć jej decyzji. Najpierw zachwyca się i twierdzi, że widziałaby ją w finale, a gdy przychodzi co do czego podejmuje inną decyzję. Czyżby Tatiana widziała w młodej utalentowanej dziewczynie dużą konkurencję? P W Internecie pojawiło się mnóstwo głosów oburzonych telewidzów, którzy nie wyobrażają sobie finału bez ślicznej Szafrańskiej. - Nie wierzę. Przecież ona była najlepsza! Ja ją wyobrażałam sobie w finale - komentują widzowie.

W ostatnim "X-Factorze" jurorzy wybierali ostateczną finałową dziewiątkę uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. W grupie Tatiany Okupnik, która wzięła pod swoje skrzydła młodych wokalistów, znalazła się Klaudia Szafrańska, która już na castingach była faworytką większości widzów. Niestety Okupnik NIE PRZEPUŚCIŁA jej dalej.

Klaudia Szafrańska

Szafrańska na przesłuchaniach zachwyciła wszystkich jurorów, którzy jednogłośnie uznali, że ma niesamowity talent.

Na początku było słowo, a potem mnie zabrakło słów - zareagował na jej występ Kuba Wojewódzki.
Nie wiem jak potoczą się Twoje losy w "X-Factorze", ale ja już dziś chciałabym mieć Twoją płytę - wyznała Okupnik na pierwszym castingu.

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik wraz ze swoją przyjaciółką oceniały występy uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. Musiały jednak wybrać tylko 3 spośród 5 osób. Mimo że występ bardzo się im podobał, decyzją jurorki, młodziutka Szafrańska odpadła. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć jej decyzji. Najpierw zachwyca się i twierdzi, że widziałaby ją w finale, a gdy przychodzi co do czego podejmuje inną decyzję. Czyżby Tatiana widziała w młodej utalentowanej dziewczynie dużą konkurencję? Przypomnijcie sobie genialny występ 18-letniej Szafrańskiej.

W Internecie pojawiło się mnóstwo głosów oburzonych telewidzów, którzy nie wyobrażają sobie finału bez ślicznej Szafrańskiej.

klaudia szafrańska

Nie wierzę. Przecież ona była NAJLEPSZA! Ja ją wyobrażałam sobie w FINALE - komentują widzowie.

A Waszym zdaniem Klaudia Szafrańska powinna dostać się do finału? Zagłosujcie w sondzie!

klaudia szafrańska

ralph

Zobacz także:

Wojewódzki jedną uczestniczkę całuje, a o drugiej mówi "Jola Rutowicz połączona z Dodą", czyli co się działo w "X Factor"

Dziewczyny Nergala nie chcieli w "X Factor"!

Tatiana Okupnik płacze i oblewa się wodą!

Czy uważasz, że Klaudia Szafrańska słusznie odpadła z