Klaudia Szafrańska ODPADŁA z "X Factora"! Niesłusznie?

Faworytka nie dostała się do finału!
Niesłusznie odpadła z "X Factora"? Faworytka widzów Klaudia Szafrańska nie dostała się do finału! Faworytka widzów Klaudia Szafrańska nie dostała się do finału "X Factora"! Nie przepuściła jej Tatiana Okupnik. Wywołało to oburzenie fanów młodej wokalistki. W ostatnim "X-Factorze" jurorzy wybierali ostateczną finałową dziewiątkę uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. W grupie Tatiany Okupnik, która wzięła pod swoje skrzydła młodych wokalistów, znalazła się Klaudia Szafrańska, która już na castingach była faworytką większości widzów. Niestety Okupnik nie przepuściła jej dalej. Szafrańska na przesłuchaniach zachwyciła wszystkich jurorów, którzy jednogłośnie uznali, że ma niesamowity talent. - Na początku było słowo, a potem mnie zabrakło słów - zareagował na jej występ Kuba Wojewódzki. - Nie wiem jak potoczą się twoje losy w "X-Factorze", ale ja już dziś chciałabym mieć twoją płytę - wyznała Okupnik na pierwszym castingu. Tatiana Okupnik wraz ze swoją przyjaciółką oceniały występy uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. Musiały jednak wybrać tylko 3 spośród 5 osób. Mimo że występ bardzo się im podobał, decyzją jurorki, młodziutka Szafrańska odpadła. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć jej decyzji. Najpierw zachwyca się i twierdzi, że widziałaby ją w finale, a gdy przychodzi co do czego podejmuje inną decyzję. Czyżby Tatiana widziała w młodej utalentowanej dziewczynie dużą konkurencję? P W Internecie pojawiło się mnóstwo głosów oburzonych telewidzów, którzy nie wyobrażają sobie finału bez ślicznej Szafrańskiej. - Nie wierzę. Przecież ona była najlepsza! Ja ją wyobrażałam sobie w finale - komentują widzowie.

W ostatnim "X-Factorze" jurorzy wybierali ostateczną finałową dziewiątkę uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. W grupie Tatiany Okupnik, która wzięła pod swoje skrzydła młodych wokalistów, znalazła się Klaudia Szafrańska, która już na castingach była faworytką większości widzów. Niestety Okupnik NIE PRZEPUŚCIŁA jej dalej.

Klaudia Szafrańska

Szafrańska na przesłuchaniach zachwyciła wszystkich jurorów, którzy jednogłośnie uznali, że ma niesamowity talent.

Na początku było słowo, a potem mnie zabrakło słów - zareagował na jej występ Kuba Wojewódzki.
Nie wiem jak potoczą się Twoje losy w "X-Factorze", ale ja już dziś chciałabym mieć Twoją płytę - wyznała Okupnik na pierwszym castingu.

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik wraz ze swoją przyjaciółką oceniały występy uczestników, którzy pojawią się w odcinkach na żywo. Musiały jednak wybrać tylko 3 spośród 5 osób. Mimo że występ bardzo się im podobał, decyzją jurorki, młodziutka Szafrańska odpadła. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć jej decyzji. Najpierw zachwyca się i twierdzi, że widziałaby ją w finale, a gdy przychodzi co do czego podejmuje inną decyzję. Czyżby Tatiana widziała w młodej utalentowanej dziewczynie dużą konkurencję? Przypomnijcie sobie genialny występ 18-letniej Szafrańskiej.

W Internecie pojawiło się mnóstwo głosów oburzonych telewidzów, którzy nie wyobrażają sobie finału bez ślicznej Szafrańskiej.

klaudia szafrańska

Nie wierzę. Przecież ona była NAJLEPSZA! Ja ją wyobrażałam sobie w FINALE - komentują widzowie.

A Waszym zdaniem Klaudia Szafrańska powinna dostać się do finału? Zagłosujcie w sondzie!

klaudia szafrańska

ralph

Zobacz także:

Wojewódzki jedną uczestniczkę całuje, a o drugiej mówi "Jola Rutowicz połączona z Dodą", czyli co się działo w "X Factor"

Dziewczyny Nergala nie chcieli w "X Factor"!

Tatiana Okupnik płacze i oblewa się wodą!

Czy uważasz, że Klaudia Szafrańska słusznie odpadła z
Więcej o:
Komentarze (22)
Klaudia Szafrańska ODPADŁA z "X Factora"! Niesłusznie?
Zaloguj się
 • baby89

  Oceniono 52 razy 30

  jak ludzie tak tęsknią za ta dziewczyna to niech się zrzucą i wydadzą jej płytę. Tatiana dobrze zrobiła bo ta dziewczyna jest bezbarwna, nie zapada w pamięć. Śpiewa na jedną nutę. Gdyby miała zaśpiewać Redhotów czy Stonsów poległaby. Dalsze nagłaśnianie jej odpadnięcia nic nie zmieni, odpadło wiele utalentowanych osób i nikt z tego powodu nie płacze. Pewnie i tak znajdzie się tajemniczy sponsor, a za 3 miesiące nikt nie będzie o niej pamiętał.

 • shyama

  Oceniono 51 razy 21

  Jest bardzo ładna i dlatego wywołuje takie emocje:) Przeszli lepsi, tu chodzi o wokal, a nie wygląd, to nie Tap Madl;)

 • amelias.

  Oceniono 25 razy 19

  Pamiętajmy, że oglądając program w TV widzimy jedynie fragment np. tych warsztatów, które trwały przecież cały dzień. Może wtedy wyszło, że ma z czymś problemy albo po prostu jak stwierdziła Tatiana- Klaudia będzie wszystkie piosenki śpiewać podobnie.
  Swoją drogą im więcej kontrowersji, tym wyższa oglądalność, więc może był to zamierzony efekt.

 • justbeliever

  Oceniono 26 razy 14

  ja się pytam gdzie jest Ania Kłys!

 • spoko_spoko

  Oceniono 18 razy 14

  Sliczna Klaudia jest. Spiewa ladnie ale nie tak jak wyglada. Pod wzgledem wokalnym byli od niej lepsi

 • malanka

  Oceniono 41 razy 13

  może i głos dziewczyna ma ok, ale ten jej jakże naturalny wizerunek panny ojejkujejku jestem taka wrażliwa, inna i w ogóle taaaka oryginalna irytował, zanosiło się na kolejną zmanieryzowaną powiedzmy że gwiazdkę w stylu Szpaka, więc lepiej, że nie przeszła

 • koja

  Oceniono 18 razy 12

  Klaudia ma swój styl w śpiwaniu i wyglądzie i jednym mogła się podobać , innym nie. To rzecz gustu. W Właśnie za taką indywidualność lubimy niektórych wokalistów rockowych, bluesowych czy z innego gatunku muzyki. Każdy słucha tego co lubi. I co to znaczy , że jest jednostronna. Trudno wymagać np. Celine Dion , żeby zaśpiewała utwór Iron Maiden i odwrotnie. Mimo to oni wszyscy mają swoich fanów. Mi się podobała Klaudia zanim nie zaczęli jej przerabiać specjaliści od śpiewu z X Faktor. Zresztą wszyscy wypadli gorzej , dopóki się do nich dorwali.Gienek Loska wygrał bo był soba do końca. Zreszta zaraz ich poprzebierają w dziwne stroje, każą im śpiewać i źle dopasowane piosenki i będzie zonk. Najlepiej wypadnie ten co zostanie sobą, bo w muzyce najważniejsza jest prawda.

 • petraa

  Oceniono 36 razy 12

  W PROGRAMIE ZOSTALI NAJLEPSI I KONIEC

 • paulinkuxd

  Oceniono 27 razy 11

  ja się zastanawiałam jakim cudem przeszła do kolejnego etapu... ten występ co śpiewała Adele to było po prostu fatalne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX