"Muszę się zakochać, żeby pójść do łóżka" - Doda się zwierza i POKAZUJE MIESZKANIE

Artystka w programie "Jaka ona jest?".
Doda w programie "Jaka ona jest?" Przyciągam facetów z problemami psychicznymi Doda w "Jaka ona jest?": Przyciągam jeden typ: faceta z problemami psychicznymi. Moi partnerzy boją się mnie, zazdroszczą, podświadomie rywalizują. Doda była gościem czwartkowego odcinka programu Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?" w Polsat Cafe. W wywiadzie nie mogło oczywiście zabraknąć tematu miłości i głośnych związków Dody. Agata Młynarska zapytała ją o mężczyzn, z którymi się wiąże. - Przyciągam jeden typ: faceta z problemami psychicznymi. Moi partnerzy boją się mnie, zazdroszczą, podświadomie rywalizują - powiedziała Doda. Padło pytanie o to, jak się czuła po rozstaniu z Nergalem: - Byłam załamana osobistą porażką. Nie mogłam przeżyć, że rozpadł się mój związek. Ale i tak nie umiem być bezpieczniejsza. Musiałabym się gdzieś zamknąć na klucz. To jest tak, że z każdym moim facetem powinnam zrywać już na początku. - Twojemu partnerowi nie będzie przykro, jak to usłyszy? - zapytała Młynarska. - Sorry - odpowiedziała Doda. Opowiedziała też o interesującej sytuacji związanej z Nergalem. Kiedy pewnej nocy wracali z imprezy, Doda zauważyła śpiącą w klatce budynku bezdomną starszą kobietę. Chciała jej dać pieniądze, ale nie miała przy sobie gotówki. Doda: Weź, włóż jej pieniądze, tak, żeby jej nie ukradli, nie budź jej. Nergal: Zwariowałaś? Po co? Jest dużo bezdomnych. Doda: No to pożycz mi, zaraz ci oddam, pójdziemy do bankomatu. Nergal: Nie, bo jej dasz. - Wtedy zaświeciła mi się czerwona lampka - powiedziała do Agaty Młynarskiej. Było też o seksie. To między innymi mama uświadamiała ją w sprawach kontaktów fizycznych: - Od razu pocisnęłyśmy do ginekologa po tabletki - powiedziała piosenkarka. - Jak jestem singlem, to mam abstynencję seksualną. Ludzie uważają, że zmieniam tych chłopców jak rękawiczki, a ja po prostu muszę się szybko zakochać, żeby pójść do łóżka.

Doda była gościem czwartkowego odcinka programu Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?" w Polsat Cafe. Wiele nowego o wokalistce się nie dowiedzieliśmy. Ale za to zobaczyliśmy część jej salonu, bo wywiad nagrywany był w jej mieszkaniu. Doda pierwszy raz wpuściła kamery do swojego domu.

Doda

Jak widać, Doda mieszkanie utrzymane ma w klasycznych barwach. Bez żadnych szaleństw. Jakoś brakuje nam różu. Wszędzie widać świeczki. No i książki:

Agata Młynarska

W wywiadzie nie mogło oczywiście zabraknąć tematu miłości i głośnych związków Dody. Agata Młynarska zapytała ją o mężczyzn, z którymi się wiąże.

Przyciągam jeden typ: faceta z problemami psychicznymi. Moi partnerzy boją się mnie, zazdroszczą, podświadomie rywalizują - powiedziała Doda.

Padło pytanie o to, jak się czuła po rozstaniu z Nergalem:

Byłam załamana osobistą porażką. Nie mogłam przeżyć, że rozpadł się mój związek. Ale i tak nie umiem być bezpieczniejsza. Musiałabym się gdzieś zamknąć na klucz. To jest tak, że z każdym moim facetem powinnam zrywać już na początku.
Twojemu partnerowi nie będzie przykro, jak to usłyszy? - zapytała Młynarska.
Sorry - odpowiedziała Doda.

Doda

Opowiedziała też o interesującej sytuacji związanej z Nergalem. Kiedy pewnej nocy wracali z imprezy, Doda zauważyła śpiącą w klatce budynku bezdomną starszą kobietę. Chciała jej dać pieniądze, ale nie miała przy sobie gotówki. Darski jednak miał pieniądze, więc Doda go poprosiła:

Doda: Weź, włóż jej pieniądze, tak, żeby jej nie ukradli, nie budź jej.
Nergal: Zwariowałaś? Po co? Jest dużo bezdomnych.
Doda: No to pożycz mi, zaraz ci oddam, pójdziemy do bankomatu.
Nergal: Nie, bo jej dasz.
Wtedy zaświeciła mi się czerwona lampka - powiedziała do Agaty Młynarskiej.

Doda

Było też o seksie. To między innymi mama uświadamiała ją w sprawach kontaktów fizycznych:

Od razu pocisnęłyśmy do ginekologa po tabletki - powiedziała piosenkarka.
Jak jestem singlem, to mam abstynencję seksualną. Ludzie uważają, że zmieniam tych chłopców jak rękawiczki, a ja po prostu muszę się szybko zakochać, żeby pójść do łóżka.

Doda

Ena

Zobacz także:

Doda wróciła z zagranicznych wojaży! I od razu maca pupę

Oni nigdy sobie nie wybaczą? Największe konflikty w polskim show-biznesie

Oni chodzą na imprezy z mamami