Monika Kuszyńska odpadła z "Bitwy na głosy"!

Wokalistka nie powalczy już o wygraną.
Monika Kuszyńska odpadła Monika Kuszyńska odpadła z "Bitwy na głosy"! Widzowie "Bitwy na głosy" zdecydowali, że z programu odpadła Monika Kuszyńska. Najlepszy w odcinku znów okazał się Kamil Bednarek. Wygląda na to, że w "Bitwie na głosy" lista kandydatów do zwycięstwa została już zamknięta. W sobotnim odcinku znowu najlepszy okazał się Kamil Bednarek, którego drużyna wykonała utwór "Roxanne" grupy The Police. Same pochwały zebrał też od jurorów, już tradycyjnie, czarny koń programu Ryszard Rynkowski. Jego chór wykonał "Boogie Wonderland" z repertuaru Earth, Wind&Fire. Najmniej spodobały się wczoraj występy drużyn Moniki Kuszyńskiej i Meza. I choć to raperowi Alicja Węgorzewska zarzuciła "pójście na łatwiznę", widzowie zdecydowali, że nie chcą już więcej oglądać Kuszyńskiej. Tym samym wokalistka dołączyła do Natalii Kukulskiej i Edyty Górniak, które również przedwcześnie pożegnały się z show. Uważacie, że to rzeczywiście Monika powinna odpaść z programu?

Wygląda na to, że w "Bitwie na głosy" lista kandydatów do zwycięstwa została już zamknięta. We wczorajszym odcinku znowu najlepszy okazał się Kamil Bednarek, którego drużyna wykonała utwór "Roxanne" grupy The Police.

Same pochwały zebrał też od jurorów, już tradycyjnie, czarny koń programu Ryszard Rynkowski. Jego chór wykonał "Boogie Wonderland" z repertuaru Earth, Wind & Fire.

ryszard rynkowski

Najmniej spodobały się wczoraj występy drużyn Moniki Kuszyńskiej i Meza. I choć to raperowi Alicja Węgorzewska zarzuciła "pójście na łatwiznę", widzowie zdecydowali, że nie chcą już więcej oglądać Kuszyńskiej. Tym samym wokalistka dołączyła do Natalii Kukulskiej i Edyty Górniak, które również przedwcześnie pożegnały się z show.

Uważacie, że to rzeczywiście Monika powinna odpaść z programu?

Lana

Zobacz także:

Słynne córki CHWALĄ SIĘ swoimi mamami!

Kuba Wojewódzki ma KOLEJNY nowy samochód i ZNOWU łamie przepisy!

Zakupy, spotkanie z przyjaciółmi - TAK Marta Kaczyńska spędza popołudnie z rodziną

Więcej o:
Komentarze (5)
Monika Kuszyńska odpadła z "Bitwy na głosy"!
Zaloguj się
 • werona369

  Oceniono 7 razy 5

  ''We wczorajszym odcinku znowu najlepszy okazał się Kamil Bednarek, którego drużyna wykonała utwór "Roxanne" grupy The Police.'' Co to znaczy??? Chyba to Rynkowski 3 razy z rzędu wygrywał! Trochę obiektywizmu dla redaktora..

 • beyond13

  Oceniono 3 razy 3

  Witam! We wczorajszym odcinku programu
  "Bitwa ma Głosy" odpadł łódzki zespół
  prowadzony przez Monikę Kuszyńską.
  Okazuje się jedanak, że nie słusznie.
  Dlaczego? Ponieważ gdy wysłało się sms o
  treści 6 pod 7220, aby oddać głos na
  Monikę i jej zespół dostawało się sms-a
  zwrotnego z informacją, aby wesprzeć ją
  jeszcze raz i wysłać sms o treści 5 pod ten
  sam numer. Jest to dużym błędem,
  ponieważ wysyłając sms-a o treści 5 na 7220
  głosujemy nie na Monikę, a na zespół
  Ryszarda Rynkowskiego. W związku z tym, z
  programu odpadł łódzki zespół. Proszę i
  zachęcam do podpisywania się pod petycją
  dotyczącą przywrócenia zespołu do
  programu pod adresem:
  www.petycje.pl/petycja/?8583/?
  przywrocenie_moniki_kuszynskieg?
  o_do_programu.html . Z góry dziękuje!

 • koja

  Oceniono 4 razy 2

  Fajny ten Kamil, taki naturalny i niczego nie udaje. Da się chłopak lubić. No i trzeba przyznać, że świetnie daje radę, biorąc pod uwagę jego "staż".

 • lulka

  Oceniono 2 razy 0

  wg mnie najlepszą drużyną jest drużyna z Olecka, może dlatego, że pochodzę z Podlasia i wspieram ''swoich'' :) z materiałów wynika, że jest to bardzo zgrana drużyna, fajnie się bawią i oby ich zabawa trwała jak najdłużej! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX