Ostra kłótnia jurorów i wybór półfinalistów, czyli co się działo w "Must be the music"

Za dwa tygodnie odcinki na żywo!

We wczorajszym odcinku "Must be the Music. Tylko Muzyka" jurorzy wybrali 32 półfinalistów, którzy zaprezentują się w programach na żywo. Ale zanim do tego doszło obejrzeliśmy ostatnie występy z castingów. O jednym z zespołów było głośno jeszcze przed emisją programu. Mowa o dziewczynach z Red Heels, o które mocno spierali się Łozo i Kora. Wokalistka stwierdziła:

Dla mnie to taka awangarda.

Łozo nie mógł tego wytrzymać. Nie była to przyjemna wymiana zdań:

Ich wykonanie "Billie Jean" Michaela Jacksona może i nie zachwyciło wszystkich jurorów, ale już w dogrywce dziewczyny pokazały się z lepszej strony. Interpretacja utworu "Libertango" zdobyła 4 razy "tak".

Red Heels

Duże wrażenie na jurorach i publiczności wywarł zespół Empire, a zwłaszcza jego charyzmatyczna wokalistka. Marzena jest kasjerką w hipermarkecie i bardzo lubi swoją pracę, bo spotyka ciekawych ludzi. Grupa zagrała swój utwór "Better than others". Głos Marzeny robi wrażenie. Ryczy niczym Nergal. Kora była zachwycona:

Doczekaliśmy się wokalistki z prawdziwego zdarzenia! Będę mówić o dziewczynie: jest jak Lisbeth Salander - stwierdziła piosenkarka.

Świetnie zaprezentowały się także inne zespoły: Chłopcy kontra Basia, Irena i Symetria. Te dwa pierwsze, podobnie jak Empire, znalazły w półfinałach. W odcinkach na żywo zobaczymy także rapera "Białego", który walczy o prawa do opieki nad synem:

Pocket Size Sun, w którym śpiewa genialna 14-letnia Jowita:

Polskiego Michaela Buble, czyli Michała Kuczyńskiego:

I Katarzynę Moś, która śpiewała w Pussycat Dolls:

A także: Oliwia Wieczorek, Ifi Udo, Tomasz Madzia, Venflon, Jimmie Wilson, Piotr Wiśniewski, Hanka, Ustronsky, November Project, Klezmafour, Dominika Kurdziel, Regeneration, Czessband, Najlepszy przekaz w mieście, Szulerzy, Teddy Jr, Tax Free, Lemon, Aleksandra Pęczek, Gethomil Lamarre, Backstage Acoustic, Mama Selita, Leszek Sypniewski, Jakub Szyperski, Bliss.

Pierwszy półfinał już za dwa tygodnie o 20 w Polsacie!

Jax

Zobacz także:

TYLKO U NAS! Kulisy wyboru półfinalistów "Must be the Music"

Reggae, rap, metal... Wybuchowa mieszanka w "Must be the music"

Co słychać u Maćka Czaczyka?

Więcej o:
Komentarze (18)
Ostra kłótnia jurorów i wybór półfinalistów, czyli co się działo w "Must be the music"
Zaloguj się
 • jagi

  Oceniono 13 razy 9

  Michael Jackson był człowieiem o tak wysokiej kulturze,że mógłby obdzielić kilkadziesiąt gwiazd,które swój wizerunek budują wyłącznie na skandalu!Maichael jest gwiazdą,której nikt nie prześcignie!Jego karierę zawistnie zniszczono,jednak teraz ,dopiero po Jego śmierci,ludzie dowiadują się,...jaki naprawdę był Michael,ponieważ wcześniej,do głosu dopuszczani byli wyłącznie ci,którzy obrzucali Go inwektywaMI!Teraz,...kiedy Michael nie może sam się obronić,ma NAS,ludzi którzy widzieli Jego człowieczeństwo,widzieli jak był krzywdzony!Pani Koro,...ja jak i wielu innych wielbicieli talentu Michaela nien życzymy sobie,ażeby pani w publicznym sporze,wyrażała jakieś kłamliwe opinie na temat Michaela!Już dość krzywdy Mu wyrządzono!Nawet po śmierci,w rozprawie o nieumyślne spowodowanie śmierci pokazano światu Jego nagie szczątki,co w/g było barbarzyństwem!!!!Dość zdobywania rozgłosu,kosztem Michaela!!!Prawdziwy artysta tak nie robi!!!LOVE MICHAEL[serce]

 • kkmm

  Oceniono 13 razy 5

  kora to glupia pinda wkurzyła mnie tak sie stara byc mloda modna i na czasie ze wychodzi na idiotke.....i ten jej glupawy usmiech gdy mowiła ze MJ to prostak .....spojrzenie Łoza na nia w tym momencie bezcenne.....ja tylko na jego miejscu nie zmieniłabym zdania i dalej dałabym 'nie'...bo to drugie wykonanie tez do bani skrzypki sobie wokalistka sobie takie sranie w banie

 • aksak

  Oceniono 2 razy 2

  http://www.youtube.com/watch?v=FBVoTFK3gb4
  Oto co Kora mówiła o Jacksonie...a nagle wczoraj jej sie odwidziało? Siedzi sfrustrowana w jury programu rozrywkowego....bo nie potrafi nic sensownego nagrać. Niech popatrzy na siebie a nie opluwa innych.

 • ziomalstwo

  Oceniono 3 razy 1

  Biały.. Te uczucia..<3

 • ocipienie

  Oceniono 3 razy 1

  Czy ci wszyscy śpiewacy castingowcy z Idoli, Iks faktorów i mast mjuzików na prawdę uważają, że po wygraniu takiego programu jakiś kompozytor dostanie na głowę i odda swoje kompozycje, autor tekstów zeświruje i sprzeda swoje najlepsze teksty? Prawdziwa muzyka przez wiele lat dojrzewa w garażu i ekipa sama musi sobie pisać piosenki. Tylko Must be music pozwala grać swoje, z tego co widzę.

  http://otoglobalneocipienie.blogspot.com/

 • rurku

  Oceniono 7 razy 1

  jak Kora mogła powiedzieć, że Jackson był prostacki, ja na miejscu Łoza bym ją zdzielił

 • gguciaa

  0

  Irena mi się najbardziej podobali.:)

 • ladyzgaga

  Oceniono 4 razy 0

  Kora nieźle pojechała po Jacksonie

 • armandoo

  Oceniono 3 razy -1

  Symetrie nie przepuścili, żenada!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX