Wojewódzki jedną uczestniczkę całuje, a o drugiej mówi "Jola Rutowicz połączona z Dodą", czyli co się działo w "X Factor"

Kolejny odcinek "X Factor" za nami.
Wojewódzki całuje Kolejny odcinek "X Factor" za nami "X Factor": 20-letnia Ukrainka Uliana Małyniak zachwyciła Kubę. Piękna brunetka na wstępie oświadczyła, że ma dla niego prezent. Czesław był niepocieszony. Oprócz dziewczyny Nergala, Pati Sokół, w sobotnim programie duże poruszenie wśród jurorów i widowni wywołały jeszcze dwie uczestniczki. 20-letnia Ukrainka Uliana Małyniak zachwyciła zwłaszcza Kubę. Piękna brunetka na wstępie oświadczyła, że ma dla niego prezent. Czesław był niepocieszony: - No znowu on, znowu - powiedział. A Kuba skorzystał z okazji i z ochotą ucałował i przytulił śliczną wokalistkę. W końcu puścił Ulianę i odczytał dedykację: "Bądź u mnie wieczorem, pokażę Ci taki Kijów, jakiego w życiu nie widziałeś". Jurorzy zapytali, co dziewczyna będzie śpiewać. Kuba już przed występem był na tak: - Wszystko jedno, jestem tak na tak, że ło Jezu! Na szczęście okazało się, że Uliana nie tylko ładnie wygląda, ale i wspaniale śpiewa. Jurorzy zapamiętają też na pewno Dianę "Di" Dobija, ale zdecydowanie z tej negatywnej strony. Modelka ma 24 lata, dwoje dzieci i jest w trakcie rozwodu. - Ja ma dwójkę dzieci, a ile Ty masz? - zapytała zaczepnie Kubę. - Ja mam siebie - odpowiedział. Wykonała utwór "Rock'n'roll style" z repertuaru swojego zespołu, złożonego z samych modeli. Jurorzy nie byli pod wrażeniem: - Ja jestem prosty grajek z harmoszką, ja nie rozumiem, co to jest "rock'd'roll stajl" - powiedział Czesław. - Miałem miłe uczucie, jakbym widział siebie, bo ja też fatalnie śpiewam - dodał Kuba. Diana usłyszała 3 razy "nie". Gdy wyszła, Kuba stwierdził: - Jola Rutowicz połączona z Dodą. - A chciała być Courtney Love - odparł Czesław Mozil. W ostatnim odcinku castingowym pojawiło się wiele talentów, m.in. znany z poprzedniej edycji Łukasz Ziemiańczyk, który wykonał piosenkę "Tears in heaven" i oczarował jurorów.

Oprócz dziewczyny Nergala, Pati Sokół, we wczorajszym programie duże poruszenie wśród jurorów i widowni wywołały jeszcze dwie uczestniczki. 20-letnia Ukrainka Uliana Małyniak zachwyciła zwłaszcza Kubę. Piękna brunetka na wstępie oświadczyła, że ma dla niego prezent. Czesław był niepocieszony:

No znowu on, znowu - powiedział.

A Kuba skorzystał z okazji i z ochotą ucałował i przytulił śliczną wokalistkę.

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

W końcu puścił Ulianę i odczytał wymyśloną dedykację:

Bądź u mnie wieczorem, pokażę Ci taki Kijów, jakiego w życiu nie widziałeś.

Jurorzy zapytali, co dziewczyna będzie śpiewać. Kuba już przed występem był na tak:

Wszystko jedno, jestem tak na tak, że ło Jezu!

Na szczęście okazało się, że Uliana nie tylko ładnie wygląda, ale i wspaniale śpiewa.

Diana

Jurorzy zapamiętają też na pewno Dianę "Di" Dobija, ale zdecydowanie z tej negatywnej strony. Modelka ma 24 lata, dwoje dzieci i jest w trakcie rozwodu.

Ja ma dwójkę dzieci, a ile Ty masz? - zapytała zaczepnie Kubę.
Ja mam siebie - odpowiedział.

Wykonała utwór "Rock'n'roll style" z repertuaru swojego zespołu, złożonego z samych modeli.Jurorzy nie byli pod wrażeniem:

Ja jestem prosty grajek z harmoszką, ja nie rozumiem, co to jest "rock'd'roll stajl" - powiedział Czesław.
Miałem miłe uczucie, jakbym widział siebie, bo ja też fatalnie śpiewam - dodał Kuba.

Diana

Diana usłyszała 3 razy "nie". Gdy wyszła, Kuba stwierdził:

Jola Rutowicz połączona z Dodą.
A chciała być Courtney Love - odparł Czesław Mozil.

W ostatnim odcinku castingowym pojawiło się wiele talentów, m.in. znany z poprzedniej edycji Łukasz Ziemiańczyk, który wykonał piosenkę "Tears in heaven" i oczarował jurorów.

łukasz Ziemiańczyk, x factor

Macie swoich faworytów?

Jax

Zobacz także:

Dziewczyny Nergala nie chcieli w "X Factor"!

Muzyczne masakry, lans jurorów i prawdziwe perełki, czyli kolejne odcinki talent show za nami!

Okupnik do uczestnika: Miętoś swój warsztat! Co się działo w kolejnym odcinku "X-Factor"?

Więcej o: