Kukulska odpadła z "Bitwy na głosy". Słusznie?

Kto pozostał na polu bitwy?
Kukulska odpadła z "Bitwy na głosy" Kto pozostał na polu bitwy? W sobotnim odcinku "Bitwy na głosy" pomimo genialnego wykonania "Love on top" Beyonce drużyna Natalii Kukulskiej najmniej przypadła widzom do gustu i odpadła. W sobotnim odcinku "Bitwy na głosy" mieliśmy okazję obejrzeć mnóstwo żywiołowych i dobrych występów. Gwiazdy i ich drużyny wzięły na tapetę takie hity, jak "Love on top" Beyonce, "My love is your love" Whitney Houston czy "Urke" Wilków. Niestety, formuła programu jest bezlitosna: Co tydzień ktoś musi odpaść. Tym razem padło na drużynę Natalii Kukulskiej. Wydaje się, że czarnym koniem "Bitwy na głosy" może okazać się Kamil Bednarek. Jest młody, sympatyczny i utalentowany, a przede wszystkim nie promuje się na siłę w mediach. Czy zdoła pokonać Górniak, Rynkowskiego i pozostałych, bardziej doświadczonych uczestników show?

We wczorajszym odcinku "Bitwy na głosy" mieliśmy okazję obejrzeć mnóstwo żywiołowych i dobrych występów. Gwiazdy i ich drużyny wzięły na tapetę takie hity, jak "Love on top" Beyonce, "My love is your love" Whitney Houston, czy "Urke" Wilków. Niestety, formuła programu jest bezlitosna: Co tydzień ktoś musi odpaść. Wczoraj padło na Natalię Kukulską.

Kukulska Natalia

Natalia i jej warszawska drużyna nie zawalczą już o główną wygraną.

Bitwa na głosy

Jak myślicie, kto ma szansę na triumf w programie? Wydaje nam się, że czarnym koniem "Bitwy na głosy" może okazać się Kamil Bednarek. Jest młody, sympatyczny i utalentowany, a przede wszystkim, nie promuję się na siłę w mediach. Zdoła pokonać Górniak, Rynkowskiego i pozostałych, bardziej doświadczonych uczestników show?

Oldżi

Zobacz także:

"Biały" walczy o prawa ojców rapując w "Must be the music". MOCNE!

Młodzieżowa Mazurówna i łzy Liszowskiej, czyli "Tylko Taniec" pełen emocji

Kayah: Ojcu zawdzięczam swoje kompleksy! Zwierzenia gwiazdy