To już koniec "Szansy na sukces": Nakręciliśmy ostatni odcinek!

Program znika z anteny TVP.
To już koniec "Szansy na sukces" Program znika z anteny TVP. "Szansa na sukces" znika z anteny TVP po prawie 20 latach emisji. Nagrano już ostatni odcinek. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej "Szansa na sukces" znika z anteny TVP po prawie dwudziestu latach emisji. Program Elżbiety Skrętkowskiej, prowadzony przez Wojciecha Manna, nie znalazł miejsca w nowej ramówce publicznej "Dwójki". Jak czytamy na oficjalnym profilu "Szansy" na Facebooku: "Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu, Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy..." "Szansa" była pierwszy programem typu talent show w Polsce. Na antenie zadebiutowała w 1993 roku i niezmiennie pozostawała jednym z najchętniej oglądanych programów w popołudniowym, niedzielnym paśmie. Udział w programie był przepustką do karier takich gwiazd, jak Justyna Steczkowska czy Kasia Stankiewicz.

"Szansa na sukces" znika z anteny TVP po prawie dwudziestu latach emisji. Program Elżbiety Skrętkowskiej, prowadzony przez Wojciecha Manna, nie znalazł miejsca w nowej ramówce publicznej "Dwójki".

Jak czytamy na oficjalnym profilu "Szansy" na Facebooku:

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej, "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy...

Szansa na sukces

"Szansa" była pierwszy programem typu talent show w Polsce. Na antenie zadebiutowała w 1993 roku i niezmiennie pozostawała jednym z najchętniej oglądanych programów w popołudniowym, niedzielnym paśmie. Udział w programie był przepustką do karier takich gwiazd, jak Justyna Steczkowska czy Kasia Stankiewicz.

Będzie Wam brakowało "Szansy na sukces"?

Oldżi

Zobacz także:

Ona ma tylko 14 lat! A jaki głos!

Wojewódzki w "X-Factor": MAM WĘŻA I CODZIENNIE GO GŁASZCZĘ

Siostry Przybysz odpadły! Jurorka o Górniak: KATASTROFA!

Więcej o: