Siostry Przybysz odpadły! Jurorka o Górniak: KATASTROFA!

Co się działo?
Jurorka krytykuje Górniak Co się działo? Siostry Przybysz odpadły! Jurorka o Górniak: Katastrofa. "Bitwy na głosy". Najmniej głosów otrzymały siostry Przybysz. Wykonanie utworu "Musicology" z repertuaru Prince'a nie przypadło do gustu widzom programu. Trzeci odcinek "Bitwy na głosy" dał zwycięstwo drużynie Rynkowskiego. Cała uwaga jednak znów skupiła się na Edycie Górniak. Czy tym razem nie przesadziła? Widzowie programu po raz pierwszy usłyszeli występy wszystkich drużyn. Za najlepsze uznali wykonanie piosenki "Moves like Jagger". Drużyna Ryszarda Rynkowskiego zdecydowanie wygrała odcinek. Jurorzy też byli zachwyceni występem składu z Elbląga i pracą, jaką jego szef włożył w przygotowania do występu. - Okazuje się, że Ryszard jest cudownym coachem. Panie Ryszardzie, ja dołączę do tej drużyny, dobrze? - komplementowała Alicja Węgorzewska. - Ja nic nie zrobiłem - odpowiadał lekko zawstydzony Rynkowski. - Ja im tylko nie przeszkadzam - dodał. - Nie przeszkadzać tez trzeba umieć - podsumował Zbigniew Zamachowski. Drugie miejsce zajął poznański zespół Meza, tuż za nim uplasował się chór Janusza Panasewicza. Drużyny Edyty Górniak i Natalii Kukulskiej zapewniły sobie nietykalność dzięki zwycięstwom w dwóch poprzednich odcinkach. Najmniej głosów otrzymały siostry Przybysz. Wykonanie funkowego utworu "Musicology" z repertuaru Prince'a nie przypadło do gustu widzom programu i warszawski zespół musiał pożegnać się z programem. Jednak największym zdziwieniem był występ drużyny Edyty Górniak. Liderka opolskiego składu wybrała utwór "Jej czarne oczy" Ivana i Delfina. Piosenka mocno odbiegała stylistycznie od innych prezentowanych w programie - Ja się bardzo cieszę, że pani ma poczucie humoru. - zaczęła Węgorzewska. - Jak zobaczyłam materiał to pomyślałam: "to będzie katastrofa". I teraz tak się trochę śmieję. Bo to faktycznie była katastrofa. Oczywiście w kategoriach muzycznego żartu to było fajne... Przecież wiem, że pani ma dobry gust - powiedziała. Jurorka od razu zaczęła wycofywać się z mocnych słów, ale Górniak wyglądała na urażoną. - Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam pani intencje. Mam nadzieję, że to były ciepłe słowa - zripostowała, nie patrząc nawet na Węgorzewską.

Trzeci odcinek "Bitwy na głosy" dał zwycięstwo drużynie Rynkowskiego. Cała uwaga jednak znów skupiła się na Edycie Górniak. Czy tym razem nie przesadziła?

Wczoraj widzowie programu po raz pierwszy usłyszeli występy wszystkich drużyn. Za najlepsze uznali wykonanie piosenki "Moves like Jagger". Drużyna Ryszarda Rynkowskiego zdecydowanie wygrała odcinek. Jurorzy też byli zachwyceni występem składu z Elbląga i pracą, jaką jego szef włożył w przygotowania do występu.

-Okazuje się, że Ryszard jest cudownym coachem. Panie Ryszardzie, ja dołączę do tej drużyny, dobrze? - komplementowała Alicja Węgorzewska.
-Ja nic nie zrobiłem. - odpowiadał lekko zawstydzony Rynkowski. - Ja im tylko nie przeszkadzam.
-Nie przeszkadzać tez trzeba umieć - podsumował Zbigniew Zamachowski.

Drugie miejsce zajął poznański zespół Meza, tuż za nim uplasował się chór Janusza Panasewicza. Drużyny Edyty Górniak i Kamila Bednarka zapewniły sobie nietykalność dzięki zwycięstwom w dwóch poprzednich odcinkach.

Najmniej głosów otrzymały siostry Przybysz. Wykonanie funkowego utworu "Musicology" z repertuaru Prince'a nie przypadło do gustu widzom programu i warszawski zespół musiał pożegnać się z programem.

Jednak największym zdziwieniem był występ drużyny Edyty Górniak. Liderka opolskiego składu wybrała utwór "Jej czarne oczy" Ivana i Delfina. Piosenka mocno odbiegała stylistycznie od innych prezentowanych w programie. Jurorzy, najwidoczniej bardzo chcąc skomplementować wykonanie, zaczęli się trochę gubić.

-Ja się bardzo cieszę, że pani ma poczucie humoru. - zaczęła Węgorzewska - Jak zobaczyłam materiał to pomyślałam: "to będzie katastrofa." I teraz tak się trochę śmieję. Bo to faktycznie BYŁA katastrofa. Oczywiście w kategoriach muzycznego żartu to było fajne... Przecież wiem, że pani ma dobry gust.

Jurorka od razu zaczęła wycofywać się z mocnych słów, ale Górniak wyglądała na urażoną.

-Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam pani intencje. Mam nadzieję, że to były ciepłe słowa. - zripostowała, nie patrząc nawet na Węgorzewską.

Gorniak Edyta

A wy jak oceniacie występ Górniak i cały wczorajszy odcinek?

tommy

Zobacz także:

Urodowe metamorfozy Edyty Górniak

Jurorki podrywają Zamachowskiego!

Siostry Przybysz w zaawansowanej ciąży. Która wygląda lepiej?

Więcej o:
Komentarze (19)
Siostry Przybysz odpadły! Jurorka o Górniak: KATASTROFA!
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 26 razy 22

  Jurorzy powinni mówić prawdę, a nie "ciepłe słowa". Górniak oczekuje pochwał, niezależnie od tego, jaki gniot wymyśli?

 • bamsen

  Oceniono 22 razy 18

  A wegorzewska sie niestety oszpecila ta operacja plastyczna. Dolaczyla do klubu oponowych ust

 • ala14323

  Oceniono 12 razy 8

  Powiem że Węgorzewska miała racje , Górniaczka miała fatlną i piosenke i fatalne wykonanie . ;D Ale cóż nie musiała się tak tym przejmować bo miała ochrone , ale i tak mogła sie bardzej postarać . :)))

  Uważam ze wczoraj najgorzej zaśpiewała Kukulska , ale siostry przybysz są bardzo mało znane więccc.. :D

  MEZO wymiataa :D

 • ana._.

  Oceniono 10 razy 8

  Po pierwsze chcę zwrócić uwagę że bezpiecznymi drużynami były: drużyna Edyty Górniak i Kamila Bednarka a nie Natalii Kukulskiej.
  A co do bitwy na głosy to Siostry Przybysz nie były moimi faworytkami ale szkoda że odpadły. Nie spodziewałam się tego.;)

 • m.jackson4ever

  Oceniono 9 razy 7

  czarne oczy zespołu edyty były dnem!!

 • kupogon

  Oceniono 9 razy 5

  Rysiek to Super Gość!

 • truskawka099

  Oceniono 7 razy 5

  Sądzę że uczciwie wygrał zespół Ryszarda ; )
  Natomiast jeśli chodzi o Edytę to mi się podbało, może piosenka taka jakaś, ale hitem kilka lat temu była.
  Co do sióst Przybysz to nie spodziewałabym się, no ale trudno. Widzowie zadecydowali ; ( ; )

 • valerie3222

  Oceniono 6 razy 4

  Czy Węgorzewska nie zna polskiego odpowiednika słowa "coach" czy jest aż tak "światowa"??

 • bamsen

  Oceniono 3 razy 3

  Mi sie ta fryzura edyty podoba, chociaz wyglada jakby to jej musieli zapalcic za zrobienie takiej szopy ale to nic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX