Jurorki podrywają Zamachowskiego!

Dużo flirtów w "Bitwie na głosy".
Jurorki podrywają Zamachowskiego! Bohosiewicz gładziła jurora po torsie, a Węgorzewska zaśpiewała mu piosenkę W drugim odcinku "Bitwy na głosy" jurorki podrywały Zbigniewa Zamachowskiego. Bohosiewicz gładziła jurora po torsie, a Węgorzewska zaśpiewała mu piosenkę. W drugim odcinku "Bitwy na głosy" Hubert Urbański zapytał Zbigniewa Zamachowskiego, jak mu się podoba w programie. Kiedy juror zaczął opowiadać, jak to dobrze czuje się jako juror, jego koleżanka po fachu, Sonia Bohosiewicz, zaczęła go gładzić po torsie. Zrobiło się ciekawie. To jeszcze nic. Alicja Węgorzewska, jak zwykle w oryginalnym stroju i z dziwną kompozycją na głowie, przebiła popisy aktorki. Najpierw oznajmiła, że specjalnie dla Zamachowskiego zmniejszyła sobie usta, a następnie mu zaśpiewała. Alicja Węgorzewska nie poprzestała na jednym mężczyźnie. Flirtowała też z prowadzącym program Hubertem Urbańskim, który był zazdrosny, że zaśpiewała tylko dla Zamachowskiego. Za to Soni Bohosiewicz bardzo spodobał się Kamil Bednarek. - Kamil jest sexy! - powiedziała po występie jego drużyny. Jurorka nie była w swym zachwycie odosobniona. Drużyna Kamila zdobyła najwięcej głosów od widzów i chroni ją immunitet w następnym programie.

W drugim odcinku "Bitwy na głosy" Hubert Urbański zapytał Zbigniewa Zamachowskiego, jak mu się podoba w programie. Kiedy juror zaczął opowiadać, jak to dobrze czuje się jako juror, jego koleżanka po fachu, Sonia Bohosiewicz, zaczęła go gładzić po torsie. Zrobiło się ciekawie.

Zbigniew Zamachowski, bitwa na głosy

To jeszcze nic. Alicja Węgorzewska, jak zwykle w oryginalnym stroju i z dziwną kompozycją na głowie, przebiła popisy aktorki. Najpierw oznajmiła, że specjalnie dla Zamachowskiego zmniejszyła sobie usta, a następnie mu zaśpiewała.

Zbigniew Zamachowski, Alicja Węgorzewska, bitwa na głosy

Alicja Węgorzewska nie poprzestała na jednym mężczyźnie. Flirtowała też z prowadzącym program Hubertem Urbańskim, który był zazdrosny, że zaśpiewała tylko dla Zamachowskiego. Za to Soni Bohosiewicz bardzo spodobał się Kamil Bednarek. Po występie jego drużyny powiedziała:

Kamil jest sexy!

Jurorka nie była w swym zachwycie odosobniona. Drużyna Kamila zdobyła najwięcej głosów od widzów i chroni ją immunitet w następnym programie.

Kamil Bednarek, bitwa na głosy

Jak Wam się podobał drugi odcinek "Bitwy na głosy"?

Ena

Zobacz także:

Górniak pokazała seksowne ciało w "Bitwie na głosy"

Nowi jurorzy, prawdziwe talenty i duże emocje. Kolejny sezon talent shows rozpoczęty

"Bitwa na głosy": Ale oni śpiewają! Zdali test Alicji?