Rutkowski u Wojewódzkiego: Dostałem propozycję roli w SERIALU!

Detektyw u showmana.
Rutkowski zagra w serialu Rutkowski będzie jeszcze częściej gościł na ekranach telewizorów Rutkowski będzie jeszcze częściej gościł na ekranach telewizorów, gdyż zagra w serialu. " To będzie fabuła, która ma powstać w telewizji publicznej" - mówi Najbardziej znany detektyw w Polsce był we wtorek gościem najbardziej znanego showmana w Polsce, czyli Kuby Wojewódzkiego. Spotkanie takich osobowości nie mogło być nudne. Krzysztof Rutkowski przybył na wywiad ze swoimi stałymi atrybutami - okularami i neseserem, w którym, jakżeby inaczej, trzymał pistolet. Z rozmowy dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy. Mianowicie, jeżeli macie już dość ciągłej obecności detektywa w mediach, to mamy dla Was złą wiadomość - Rutkowski będzie jeszcze częściej gościł na ekranach naszych telewizorów, gdyż zagra w serialu: "Dostałem propozycję właśnie wczoraj. To będzie fabuła, która ma powstać w telewizji publicznej" - powiedział. Oczywiście pojawił się także temat sprawy Madzi. "Czuję się człowiekiem, który zrobił kawał dobrej roboty. Sprawa Madzi z Sosnowca była sprawą do zrobienia w trzy godziny, ale nie byłem podmiotem zewnętrznym, tylko podmiotem, który wynajmuje rodzina. Nie mogłem wsiąść na nią na dzień dobry i powiedzieć: "Mów, dziewczyno, prawdę". Doprowadziliśmy do tego, ze rodzina sama zaczęła ją podejrzewać" - odpowiedział. Wojewódzki zapytał też, czy Rutkowski czuje się bohaterem narodowym. "Ja się nie czuję bohaterem narodowym, ja się czuję tym, kim byłem. Ja sobie zdaję sprawę, że moje życie bardzo falowało, było w nim wiele różnych zdarzeń, ale zawsze kierowałem się zasadami żołnierzy OMON-u: bohaterem jesteś, dopóki się nim czujesz, to daje ci przetrwanie".

Krzysztof Rutkowski zasiadł wczoraj na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Detektywa można ostatnio zobaczyć wszędzie. Jeżeli macie tego dość, to mamy dla Was złą wiadomość -  Rutkowski będzie często gościł na ekranach naszych telewizorów, gdyż zagra w serialu:

Dostałem propozycję właśnie wczoraj. To będzie fabuła, która ma powstać w telewizji publicznej - powiedział.

Krzysztof Rutkowski, kuba wojewódzki

Oczywiście pojawił się także temat sprawy Madzi.

Czuję się człowiekiem, który zrobił kawał dobrej roboty. Sprawa Madzi z Sosnowca była sprawą do zrobienia w trzy godziny, ale nie byłem podmiotem zewnętrznym, tylko podmiotem, który wynajmuje rodzina. Nie mogłem wsiąść na nią na dzień dobry i powiedzieć: "Mów dziewczyno prawdę". Doprowadziliśmy do tego, ze rodzina sama zaczęła ją podejrzewać - odpowiedział.

Wojewódzki zapytał też, czy Rutkowski czuje się bohaterem narodowym.

Ja się nie czuję bohaterem narodowym, ja się czuję tym, kim byłem. Ja sobie zdaję sprawę, że moje życie bardzo falowało, było w nim wiele różnych zdarzeń, ale zawsze kierowałem się zasadami żołnierzy OMON-u: bohaterem jesteś, dopóki się nim czujesz, to daje ci przetrwanie.

Krzysztof Rutkowski przybył na wywiad ze swoimi stałymi atrybutami - okularami i neseserem, w którym, jakżeby inaczej, znalazł się pistolet.

Krzysztof Rutkowski, kuba wojewódzki

A jak Wam się podobał odcinek z Rutkowskim?

Jax

Zobacz także:

Krzysztof Rutkowski: Ze mną jest fajna impreza, ale życie ciężkie

TYLKO U NAS! Prywatne zdjęcia detektywa Rutkowskiego i jego narzeczonej

Rutkowski o związku z zakonnicą, która zrzuciła dla niego habit. Jak zaczęła się ta miłość i gdzie będzie ślub?