"Bitwa na głosy": Monika Kuszyńska jest już gotowa do walki!

Wybrała swoją drużynę.
"Bitwa na głosy": Kuszyńska ma drużynę Ostatnia spośród trenerów, Monika Kuszyńska, skompletowała swój zespół "Bitwa na głosy" już w pełnym składzie. Ostatnia spośród trenerów, Monika Kuszyńska, skompletowała swój zespół. Casting odbył się w mieście artystki - Łodzi. "Bitwa na głosy" już w pełnym składzie. Ostatnia spośród trenerów, Monika Kuszyńska, skompletowała swój zespół. Casting odbył się oczywiście w rodzinnym mieście artystki, czyli w Łodzi. Na castingu doszło do bardzo ciekawego wydarzenia. Jedna z uczestniczek, Anna Frontczak, okazała się pięciotysięczną osobą biorącą udział w castingach do "Bitwy na głosy". Tę wyjątkową chwilę uczczono tortem, confetti i balonami. Cała ekipa pogratulowała Ani. Kilka osób zachwyciło Monikę Kuszyńską. Grająca na fortepianie i saksofonie Magdalena Kusiak usłyszała: - Tak mi się podobasz. Masz taką osobowość. Jesteś taka smaczniutka. Nie mogę Cię zapomnieć - powiedziała Monika. Także Ewelina Kusiak zwróciła uwagę trenerki: - Bardzo jesteś muzykalna, utalentowana, masz taki feeling. Tylko nadajesz się tak naprawdę na solistę, a musisz przebić się w zespole - powiedziała uczestniczce. "Bitwa na głosy" startuje już w tę sobotę o 20 w TVP2.

"Bitwa na głosy" już w pełnym składzie. Ostatnia spośród trenerów, Monika Kuszyńska, skompletowała swój zespół. Casting odbył się oczywiście w rodzinnym mieście artystki, czyli w Łodzi.

19.02.2012 Lodz ul. Pomorska.  Studio arterion. Casting do programu

Na castingu w Łodzi doszło do bardzo ciekawego wydarzenia. Jedna z uczestniczek, Anna Frontczak, okazała się pięciotysięczną osobą biorącą udział w castingach do "Bitwy na głosy". Tę wyjątkową chwilę uczczono tortem, confetti i balonami. Cała ekipa pogratulowała Ani.

19.02.2012 Lodz ul. Pomorska.  Studio arterion. Casting do programu

Kilka osób zachwyciło Monikę Kuszyńską. Grająca na fortepianie i saksofonie Magdalena Kusiak usłyszała:

Tak mi się podobasz. Masz taką osobowość. Jesteś taka smaczniutka. Nie mogę Cię zapomnieć.

Także Ewelina Kusiak zwróciła uwagę trenerki:

Bardzo jesteś muzykalna, utalentowana, masz taki feeling. Tylko nadajesz się tak naprawdę na solistę, a musisz przebić się w zespole - powiedziała uczestniczce.

19.02.2012 Lodz ul. Pomorska.  Studio arterion. Casting do programu

"Bitwa na głosy" startuje już w tę sobotę o 20 w TVP2. Będziecie kibicować Monice i jej drużynie?

Jax

Zobacz także:

Obie siostry Przybysz są w ciąży. Czy taki był plan?

Zamachowski lubi łapówki, Kukulska wzięła drużynę na klatę, a Węgorzewska robi test - jak wyglądała konferencja "Bitwy na głosy"

Siostry Przybysz w "Bitwie na głosy": Nie mordujemy uczestników