Grycan z najmłodszą córką w TV. Tłumaczy się z tego, jak ubiera dzieci

Wprowadza kolejne dziecko do show-biznesu?
Grycan tłumaczy się, jak ubiera dzieci Marta Grycan pojawiła się z najmłodszą córką w TVN. Wprowadza kolejne dziecko do show-biznesu? Marta Grycan pojawiła się z najmłodsza córką, 7-letnią Gabrielą, w "Dzień dobry TVN". Dziewczynka powiedziała, że "chce zająć się aktorstwem i grać w filmie" Marta Grycan do tej pory pojawiała się na salonach z dwiema córkami: Wiktorią i Weroniką. Panie szybko podbiły show-biznes. Wspólne gotowanie w porannym programie "Pytanie na śniadanie", impreza z okazji premiery teledysku Dody, pokazy mody - to dziś codzienność rodziny cukierników. Teraz przyszedł czas na najmłodszą córkę Gabrielę, która, podobnie jak starsze siostry planuje karierę w show-biznesie. - Chcę zająć się aktorstwem i grać w filmie - mówiła Gabriela Grycan w "Dzień dobry TVN". Pojawienie się 7-letniej Gabrysi może zainteresować Dorotę Wróblewską. Stylistka jakiś czas temu na swoim blogu krytykowała styl 16-letniej Wiktorii: - Nie chcę nikogo urazić, zwłaszcza rodziny Grycanów, jednak muszę napisać i spytać Was - Czy dziewczyna, która ma 16 lat, powinna mieć taki styl? Makijaż, wyzywające buty, pomalowane usta, mocno podkreślone oczy. Miałam wrażenie, że szesnastolatka ma 28 lat. Może jestem zbyt konserwatywna? Może "świat " idzie do przodu, a ja stanęłam w miejscu? Może to normalne i taki styl nie powinien mnie dziwić? - czytamy na blogu Wróblewskiej. Wypowiedź ta zdenerwowała Martę Grycan, która uważa, że komentowanie i krytykowanie jej dzieci w taki sposób, to przekroczenie granic. - Każdy ma prawo do krytyki. Każda matka ma prawo, a nawet obowiązek swoich dzieci bronić. Chodziło o komentarze, które pojawiły się pod wpisem blogerki. Były obraźliwe. I prosiłam, aby je usunąć - mówiła Marta Grycan w "Dzień dobry TVN". Przypomnijmy: 18-letnia Weronika ma zamiar podbić show-biznes jako tancerka, 16-letnia Wiktoria jako modelka, a najmłodsza Gabrysia jako aktorka. Trzy córki w show-biznesie... Mama młodych dziewczyn będzie musiała sporo wydać na prawników.

Marta Grycan do tej pory pojawiała się na salonach z dwiema córkami: Wiktorią i Weroniką. Panie szybko podbiły show-biznes. Wspólne gotowanie w porannym programie "Pytanie na śniadanie", impreza z okazji premiery teledysku Dody, pokazy mody - to dziś codzienność rodziny cukierników.

Teraz przyszedł czas na najmłodszą córkę Gabrielę, która, podobnie jak starsze siostry, planuje karierę w show-biznesie.

Chcę zająć się aktorstwem i grać w filmie - mówiła Gabriela Grycan w "Dzień dobry TVN".

Marta Grycan pierwszy raz pojawiła się publicznie z Gabrielą w 2009 roku. Wtedy jednak była za mała, aby mówić o planach aktorskich.:)

Marta Grycan,gabriela grycan

Pojawienie się 7-letniej Gabrysi może zainteresować Dorotę Wróblewską. Stylistka jakiś czas temu na swoim blogu krytykowała styl 16-letniej Wiktorii:

Nie chce nikogo urazić, zwłaszcza rodziny Grycanów, jednak muszę napisać i spytać Was - Czy dziewczyna, która ma 16 lat powinna mieć taki styl?Makijaż, wyzywające buty, pomalowane usta, mocno podkreślone oczy. Miałam wrażenie, że szesnastolatka ma 28 lat. Może jestem zbyt konserwatywna?Może "świat " idzie do przodu, a ja stanęłam w miejscu? Może to normalne i taki styl nie powinień mnie dziwić? - czytamy na blogu Wróblewskiej.

Wypowiedź ta zdenerwowała Martę Grycan, która uważa, że komentowanie i krytykowanie jej dzieci w taki sposób, to przekroczenie granic.

Każdy ma prawo do krytyki. Każda matka ma prawo, a nawet obowiązek swoich dzieci bronić. Chodziło o komentarze, które pojawiły się pod wpisem blogerki. Były obraźliwe. I prosiłam, aby je usunąć - mówiła Marta Grycan w "Dzień Dobry TVN".

Dlatego adwokat w imieniu Grycan wysłał do Wróblewskiej takie oto pismo:

marta grycan

Przypomnijmy: 18-letnia Weronika ma zamiar podbić show-biznes jako tancerka,  16-letnia Wiktoria jako modelka, a najmłodsza Gabrysia jako aktorka. Trzy córki w show-biznesie... Mama młodych dziewczyn będzie musiała sporo wydać na prawników.

 

marta grycan, wiktoria grycan, weronika grycan

 

Buka

Zobacz także:

Marta Grycan - METAMORFOZA ROKU!

Gwiazdy na pokazie Deni Cler

Marta Grycan podbija telewizję. Z córką

Więcej o: