Uczestniczka "The Voice" urodziła

Monika Urlik ma już dwóch synów.
Uczestniczka "The Voice" urodziła Monika Urlik ma już dwóch synów. Wśród uczestników pierwszej edycji "The Voice of Poland" radość. Monika Urlik, faworytka widzów, została mamą! 3 stycznia urodziła córeczkę Jaśminę Wśród uczestników pierwszej edycji "The Voice of Poland" radość. Monika Urlik (była faworytką widzów) została mamą! 3 stycznia urodziła córeczkę Jaśminę. To trzecie dziecko uczestniczki show. Urlik ma już dwóch synów. Zmiany dotyczą nie tylko życia prywatnego Moniki Urlik. Tuż po zakończeniu programu, podpisała umowę z "Rochstar Management", który będzie wspierał ją w karierze muzycznej. Płyty jeszcze nie ma, ale pojawił się pierwszy singiel i teledysk do piosenki "Córeczko". Czy Urlik ma szansę na zrobienie kariery w Polsce? Sława po programie nie trwa wiecznie. Albo właśnie się kończy.

Wśród uczestników pierwszej edycji "The Voice of Poland" radość. Monika Urlik (była faworytką widzów) została mamą! 3 stycznia urodziła córeczkę Jaśminę. To trzecie dziecko uczestniczki show. Urlik ma już dwóch synów.

Zmiany dotyczą nie tylko życia prywatnego Moniki Urlik. Tuż po zakończeniu programu, podpisała umowę z "Rochstar Management", który będzie wspierał ją w karierze muzycznej. Płyty jeszcze nie ma, ale pojawił się pierwszy singiel i teledysk do piosenki "Córeczko".

Czy Urlik ma szansę na zrobienie kariery w Polsce? Sława po programie nie trwa wiecznie. Albo właśnie się kończy.

 

Buka

Zobacz także:

Monika Urlik jak Beyonce!

Monika Urlik ma już materiał na płytę!

Kim jest dziewczyna w ciąży o pięknym głosie