Nowak-Ibisz opowiada o rozstaniu z mężem

Co aktorka powiedziała o rozwodzie ze znanym prezenterem?

Nie jest tajemnicą, że Anna Nowak-Ibisz, która prowadzi dziś programy na TVN Style, była kiedyś żoną prezentera Krzysztofa Ibisza. To była miłość z młodzieńczych lat. Para spotkała się po latach i uczucie odżyło. Wzięli ślub, doczekali się syna Vincenta i... rozstali się. A było tak pięknie. Para w kilku magazynach zapowiadała wtedy, że to miłość aż po grób. Niestety, wszystko się posypało.

W piątek Anna Nowak-Ibisz pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", aby, wraz z Beatą Tyszkiewicz, Anną Wendzikowską i psychologiem Małgorzatą Ohme, opowiedzieć o rozstaniach. Okazuje się, że rozwód niczego nie załatwi, bo Ibisza i Nowak łączy coś, na co nawet sąd nie ma wpływu - syn.

Nie mogłam zauważyć tego, co było złe, bo myślałam o idealnej rodzinie - mówiła Nowak-Ibisz - Nie zauważałam niczego.

Ciekawe, co miała na myśli Nowak-Ibisz o "niezauważaniu niczego"? Dodała także:

To wpadanie na siebie jest kontrowersyjne, ale jak jesteśmy dorośli i wracamy do początków naszego związku, jeśli powietrze da się oczyścić, to nawet dziecko zaczyna oddychać.

Buka

Zobacz także:

Ibisz z byłą żoną na jednej imprezie. Co się działo?

Jesienna ramówka TVN Style - kto wpadł?

Ibisz, Jay Delano i Urbański w "Tańcu z gwiazdami"?

Więcej o:
Komentarze (6)
Nowak-Ibisz opowiada o rozstaniu z mężem
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 12 razy 8

  Kobieto,dobrze,że się z nim rozstałaś ,bo jeszcze kilka operacji Krzysia i nie rozpoznasz,który to syn,a który były mąż.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 7

  Kazali Buce zareklamować program TVN, to reklamuje. Nie wie o co chodzi, z trudem wyłapała jakieś dwa cytaty i spłodziła epokowy nius bez najmniejszego sensu.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Buka, Ty jak spłodzisz newsa, to mi wszystko opada, a tylko włosy dęba stają.
  "Nie jest tajemnicą, że Anna Nowak-Ibisz, która prowadzi dziś programy na TVN Style, była kiedyś żoną prezentera Krzysztofa Ibisza." - zdanie-hit tego newsa! W życiu nie domyśliłbym się, gdybyś mi, Buko, nie podpowiedziała. Dzięki i szacun!

 • agatka.wariatka

  Oceniono 14 razy -4

  Najwyraźniej nie ma nic ciekawszego do opowiedzenia. Żałosna kobieta, jeszcze żałośniejsza od swojego żałosnego byłego mężą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX