Tatiana Okupnik została trzecim jurorem "X Factor"!

Zagadka rozwiązana.
Okupnik trzecim jurorem "X Factor" Zagadka rozwiązana. I wszystko jasne. Obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w jury programu TVN "X Factor" zasiądzie Tatiana Okupnik, która zastąpi Maję Sablewską I wszystko jasne. Obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w jury programu TVN "X Factor" zasiądzie Tatiana Okupnik, była wokalistka zespołu Blue Cafe. Od początku grudnia trwały spekulacje, kto zajmie krzesło Mai Sablewskiej. Menedżerka gwiazd skomentowała swoje odejście z programu na blogu: "Zmienia się jury X Factor, w którym nie będę brała udziału. Konflikt jurorów, przepychanki słowne to coś, czego ten program najmniej potrzebuje. Zawsze dla mnie najważniejsi byli uczestnicy tego programu, dlatego dobrze się stało. Życzę Czesławowi, Kubie i nowemu jurorowi wszystkiego, co najlepsze, a szczególnie intratnych decyzji. Ja rozstaję się z formatem, ale nie z telewizją TVN". Jako jej zastępczynie wymieniano: Małgorzatę Kożuchowską, Marię Peszek, Barbarę Trzetrzelewską i Edytę Górniak. Na nic jednak te zgadywanki. Wybór TVN-u zaskoczył wszystkich. Obdarzona oryginalnym głosem i seksownym ciałem Tatiana Okupnik na pewno będzie ciekawym zjawiskiem w programie. Zobaczymy, czy dogada się z Wojewódzkim.

No i wszystko jasne. Jak podaje portal tvn.pl, obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w jury programu TVN "X Factor" zasiądzie Tatiana Okupnik, była wokalistka zespołu Blue Cafe. Od początku grudnia trwały spekulacje, kto zajmie krzesło Mai Sablewskiej. Menedżerka gwiazd skomentowała swoje odejście z programu na blogu:

Zmienia się jury X Factor, w którym nie będę brała udziału. Konflikt jurorów, przepychanki słowne to coś, czego ten program najmniej potrzebuje. Zawsze dla mnie najważniejsi byli uczestnicy tego programu, dlatego dobrze się stało. Życzę Czesławowi, Kubie i nowemu jurorowi wszystkiego co najlepsze, a szczególnie intratnych decyzji. Ja... rozstaję się z formatem, ale nie z telewizją TVN...:)

Jako jej zastępczynie wymieniano: Małgorzatę Kożuchowską, Marię Peszek, Barbarę Trzetrzelewską czy Edytę Górniak. Na nic jednak te zgadywanki. Wybór TVN-u zaskoczył wszystkich. Obdarzona oryginalnym głosem i seksownym ciałem Tatiana Okupnik na pewno będzie ciekawym zjawiskiem w programie. Zobaczymy, czy dogada się z Wojewódzkim.

sabat czarownic

Jak Wam się podoba nowa jurorka? Sprawdzi się w tej roli?

Jax

Zobacz także:

Oto najseksowniejsze pupy polskiego szołbiznesu

Pojedynek Plotka: Okupnik vs. Gawęda

Sabat Czarownic: SEX, NOGI I PIERSI