Marta Grycan podbija telewizję. Z córką

Bizneswoman chce do telewizji. Uda jej się?
Marta Grycan podbija telewizję Bizneswoman chce do telewizji. Uda jej się? Marta Grycan pojawiła się w kuchni "Pytania na śniadanie", aby przyrządzić pyszności wg własnych przepisów. Podobno są plany, aby powstał jej autorski program Marta Grycan idzie jak burza. Właścicielka ciastkarni zaczęła od pojawiania się na salonach. Jej styl był mocno krytykowany. Zatrudniła więc stylistkę Marthę Tarnowską, aby ta zajęła się jej wizerunkiem. Teraz Grycan jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Jeden cel został więc osiągnięty. Pora na kolejny. A jest nim oczywiście własny program. Marta Grycan pojawiła się w kuchni "Pytania na śniadanie", aby przyrządzić pyszności według własnych przepisów. Towarzyszyła jej córka Wiktoria, która jest modelką. Czy autorski program kulinarny Marty Grycan w końcu powstanie? Podobno są takie plany. Zobaczymy, czy przebije Magdę Gessler.

Marta Grycan idzie jak burza. Właścicielka ciastkarni zaczęła od pojawiania się na salonach.  Jej styl był mocno krytykowany. Zatrudniła więc stylistkę Marthę Tarnowską, aby ta zajęła się jej wizerunkiem. Teraz Grycan jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Jeden cel został więc osiągnięty. Pora na kolejny. A jest nim oczywiście własny program.

Marta Grycan pojawiła się w kuchni "Pytania Na Śniadanie", aby przyrządzić pyszności według własnych przepisów. Towarzyszyła jej córka Wiktoria, która jest modelką. Czy autorski program kulinarny Marty Grycan w końcu powstanie? Podobno są takie plany. Zobaczymy, czy przebije Magdę Gessler.

Buka

Zobacz także:

Woliński jest wręcz zachwycony Martą Grycan

Marta Grycan chce być jak Magda Gessler

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków