Anna Bałon: Matura? Kwestia dyskusji

Czy top modelka będzie miała średnie wykształcenie?

Kariera w show-biznesie to nie wszystko. Gwiazdy coraz częściej stawiają na wykształcenie, które niekoniecznie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem. Ale żeby móc studiować, trzeba mieć maturę. A tej nie ma jeszcze Anna Bałon.

Młodziutka uczestniczka ?Top Model. Zostań Modelką? powinna podejść do egzaminu w maju. Jednak to nie jest takie proste. Przez udział w telewizyjnym show, Bałon zawaliła szkołę. Teraz nie wszystko zależy od niej:

Ja zawsze miałam ambicję, żeby zdawać maturę, ale to teraz jest kwestia do przegadania z rodzicami i nauczycielami. Myślałam, że po programie wrócę normalnie do szkoły, ale mam tyle propozycji, że staram się godzić wszystko mówiła Bałon dziś w ?Dzień Dobry TVN?.

To nie jedyny szkolny problem Bałon. Przed niedoszłą top modelką studniówka, jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu licealisty. Czy Bałon ma partnera na tę wyjątkowa okazję?

Jest kilku chętnych, aby zatańczyć ze mną poloneza. Ale szczerze - nie myślałam o tym. Na razie skupiam się na pracy a nie chłopakach. Nie chcę zmarnować szansy.

Ania po prostu nie jest zwyczajna licealistką, ma ważniejsze sprawy na głowie. Najistotniejsza jest praca i kariera w modelingu. Oby nigdy tego nie żałowała.

Buka

Zobacz także:

Wybieramy wpadki roku 2011 cz. 1: Nagie wpadki. GŁOSUJCIE!

Seksowna Anna Bałon w zmysłowej sesji

Teksty Bałon kultowe? Zdobią koszulki!