Mąż Skrzyneckiej został gwiazdą telewizji

Nowa fucha. Co będzie robić?
Mąż Skrzyneckiej gwiazdą telewizji Marcin Łopucki został właśnie gwiazdą porannego programu "Pytanie Na Śniadanie" Po świętach obudziliśmy się w nowej rzeczywistości. Mąż Kasi Skrzyneckiej, Marcin Łopucki został właśnie gwiazdą porannego programu "Pytanie Na Śniadanie". Po świętach obudziliśmy się w nowej rzeczywistości. Wszystko przez męża Katarzyny Skrzyneckiej. Marcin Łopucki został właśnie gwiazdą porannego programu "Pytanie Na Śniadanie". Łopucki pokazywał widzom, jak zrzucić kilogramy, które pojawiły się po świętach. Był też pokaz ćwiczeń, które poprawią naszą kondycję przed sylwestrem. Trzeba przyznać, że mąż Skrzyneckiej robi wrażenie. W końcu jest trenerem, instruktorem sportu oraz mistrzem w fitnessie męskim.

Po świętach obudziliśmy się w nowej rzeczywistości. Wszystko przez męża Katarzyny Skrzyneckiej. Marcin Łopucki został właśnie gwiazdą porannego programu "Pytanie Na Śniadanie".

Łopucki pokazywał widzom, jak zrzucić kilogramy, które pojawiły się po świętach. Był też pokaz ćwiczeń, które poprawią naszą kondycję przed Sylwestrem.

Trzeba przyznać, że mąż Skrzyneckiej robi wrażenie. W końcu to jest trenerem, instruktorem sportu oraz mistrzem w fitnessie męskim.

 

Mrock

Zobacz także:

Dziś zwierzęta mówią. Co by powiedziały pupile gwiazd?

Katarzyna Skrzynecka wyszła ze szpitala!

Schwytano kobietę, która okradła Skrzynecką