Olga Kaczyńska wystąpiła w teledysku

Zobacz, jak się prezentowała.
Olga Kaczyńska wystąpiła w teledysku Ponad rok temu wystąpiła w teledysku zespołu Farba do utworu "Ostatnia noc" Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model". Okazuje się, że Ola nie jest amatorką. Dziewczyna ponad rok temu wystąpiła w teledysku zespołu Farba. Minęło kilka dni od kiedy Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań Modelką". Jej uroda zachwyciła widzów i jurorów show, zwłaszcza Joannę Krupę, która nazywała Olgę swoją faworytką. Jak się okazało, nowa polska Top Model ma za sobą już spore doświadczenie w świecie mody. 19-latka trzy lata temu zaczęła przygodę z modelingiem i miała nawet podpisany kontrakt z agencją modelek. Teraz mamy kolejny dowód na to, że Olga nie jest amatorką. Ponad rok temu wystąpiła w teledysku zespołu Farba do utworu "Ostatnia noc". Na klipie widać, że Olga świetnie się czuje przed kamerą. Na swojej oficjalnej stronie zespół pogratulował modelce zwycięstwa w programie: "No i stało się:):) Bardzo nam miło poinformować, iż okazało się, że w naszym ostatnim teledysku do utworu "Ostatnia noc" wystąpiła TOP MODEL 2011, czyli Olga Kaczyńska. Twórcy tego teledysku mieli nosa. Bardzo się cieszymy, że Oldze udało się."

Minęło kilka dni od kiedy Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań Modelką". Jej uroda zachwyciła widzów i jurorów show, zwłaszcza Joannę Krupę, która nazywała Olgę swoją faworytką. Jak się okazało, nowa polska Top Model ma za sobą już spore doświadczenie w świecie mody. 19-latka trzy lata temu zaczęła przygodę z modelingiem i miała nawet podpisany kontrakt z agencją modelek.

Teraz mamy kolejny dowód na to, że Olga nie jest amatorką. Ponad rok temu wystąpiła w teledysku zespołu Farba do utworu "Ostatnia noc". Widać, że Olga świetnie się czuje przed kamerą.

Olga Kaczyńska

Na swojej oficjalnej stronie zespół pogratulował modelce zwycięstwa w programie:

No i stało się:):) Bardzo nam miło poinformować, iż okazało się , że w naszym ostatnim teledysku do utworu "Ostatnia noc" wystąpiła TOP MODEL 2011, czyli Olga Kaczyńska. Twórcy tego teledysku mieli nosa. Bardzo się cieszymy, że Oldze udało się

Faktycznie mieli nosa. A jak Wam się podoba Olga w teledysku?

Ena

Zobacz także:

Olga Kaczyńska wygrała "Top Model"!

Olga Kaczyńska oszukała widzów?

Dlaczego Olga Kaczyńska wygrała "Top Model"?