Olga Kaczyńska oszukała widzów?

Jaka jest prawda o zwyciężczyni "Top Model"?
Olga Kaczyńska oszukała widzów? Jaka jest prawda o zwyciężczyni "Top Model"? Pojawiają się zarzuty, że Olga Kaczyńska niesłusznie wygrała program "Top Model". Okazuje się, że 19-latka ma już za sobą pierwszy kontrakt z agencja modelek Drugą edycję programu "Top Model. Zostań Modelką" wygrała Olga Kaczyńska. 19-letnia piękność podbiła serca jurorów i widzów. W walce o roczny kontrakt z agencją modelek pokonała Michalinę Manios oraz Anną Bałon. Pojawiają się jednak zarzuty, że Kaczyńska wygrała program niesłusznie, ponieważ swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w wieku 16 lat. Ponadto Olga ma za sobą pierwszy kontrakt z agencja modelek. Współpracowała już z firmą "All about models"! Miała wtedy 17 lat. Nawet gdybyśmy przymknęli oko na kilka drobiazgów, to i tak nie da się ukryć, że Olga Kaczyńska od kilku lat jest związana ze światem mody. Pytanie tylko, czy profesjonalizm może być tu zarzutem?

W środę, drugą edycję programu "Top Model. Zostań Modelką" wygrała Olga Kaczyńska. 19-letnia piękność podbiła serca jurorów i widzów. W walce o roczny kontrakt z agencją modelek pokonała Michalinę Manios oraz Anną Bałon.

Ale pojawiają się zarzuty, że Olga Kaczyńska wygrała program niesłusznie. Okazuje się, że przygodę z modelingiem Olga Kaczyńska zaczęła w wieku 16 lat. Jej zdjęcia pojawiły się na kilku forach internetowych, a ludzie na całym świecie komentowali: "piękna dziewczyna", "piękne zdjęcia".

Olga Kaczyńska

Okazuje się, że Kaczyńska ma pierwszy kontrakt z agencja modelek za sobą. Współpracowała już z firmą "All about models"! Miała wtedy lat 17, czyli 2 lata mniej niż teraz.

Olga Kaczyńska

Nawet, gdybyśmy przymknęli oko na kilka drobiazgów, tak jak forum o modelkach z 2007 roku, to i tak nie da się ukryć, że Olga Kaczyńska od lat jest związana ze światem mody.

Pytanie tylko, czy profesjonalizm może być tu zarzutem? Modelka to jednak nie top modelka.

Buka

Zobacz także:

Dlaczego Olga Kaczyńska wygrała "Top Model"?

Dziewczyny w bieliźnie w finale "Top Model". ZDJĘCIA!

Jak się bawiły Top Modelki i celebryci na afterku po finale "Top Model?