Wygrała Big Brothera. Co robi teraz?

Co słychać u Marzeny Wieczorek?

Wygrywając II edycję programu "Big Brother", Marzena Wieczorek miała 30 lat. Kreowała się na nostalgiczną romantyczkę, w wolnym czasie poświęcającą się malarstwu. Mimo to widzowie kojarzą ją m.in. z porównywaniem rozstępów na pupach - swojej i Agnieszki Lorek.

Co robi teraz? Wyraźnie odcięła się od kontrowersyjnej otoczki reality show. Gra na deskach Teatru w Gorzowie Wielkopolskim. I uwaga! W listopadzie bieżącego roku została laureatką Festiwalu Monodramów Monoblok w Gdańsku. Jury nagrodziło ją za rolę w spektaklu "Krzyk".

Big Brother. Ciągnie się za mną nieustannie. Przysporzył mi tyle samo radości, co nerwów. No i te szepty: Patrz, to ta Marzena z Big Brothera! A ja i tak zawsze poprawiam, że pani Marzena z teatru - powiedziała w "Gazecie Lubuskiej" Wieczorek.

"Pani Marzeny z teatru" nie skusiło więc życie celebrytki. A może nie udało jej się przebić? Tak czy inaczej - prawdziwą artystką można być jak widać nawet po wyjściu z domu Wielkiego Brata! Gratulujemy.

Marzena Wieczorek, Big Brother, gwiazdy Big Brothera

dedere

 

Zobacz także:

Wstydliwe sprawki Pudziana. Tego o nim nie wiecie

Androgeniczny model z Polski. Zrobi karierę?

Gwiazdy pokazały dzieci

Więcej o:
Komentarze (12)
Wygrała Big Brothera. Co robi teraz?
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 3

  Nie znam, nie spałem.

 • trzezwy

  Oceniono 6 razy 2

  Kto to, q, jest?!

 • Gość: Wik

  Oceniono 1 raz 1

  Co by nie było z nią wcześniej to bardzo dobra aktorka i chluba gorzowskiego Teatru.

 • cerrie

  Oceniono 9 razy 1

  No jeśli to prawda, to należałoby ją pochwalić, że nie pcha się do tv jak ta cała np. Frytka, która nic szczególnego nie potrafi, a jednak pcha się mało nóg sobie nie połamie. Tak właśnie powinno być był pomysł na "Big brothera" Marzena się zgłosiła, wyszło, że nie ma szczególnie jakiegoś niebotycznego talentu i co zrobiła? Wróciła do domu, zaszyła się w domowych pieleszach i dalej żyje swoim normalnym życiem. Ja nie wiem skąd u wielu osób to durne przeświadczenie, że jak parę razy pokazało się w tv, to już zaraz komuś takiemu jest pisana kariera w showbuissnesie. Nie ma się talentu, aktorskiego, czy muzycznego, albo tanecznego, to zamyka się buzię na kłódkę i się siedzi cicho, a nie nie ma się talentu, gada się o d***e maryni i chwali się, że jest się celebrytką. Albo ma się talent i się nim chwali, albo się nie zawraca głowy ludziom swoimi głupotami. Dlatego jest mi żal ludzi o których mówi się, iż są celebrytami, bo kto to jest celebryta? Jak dla mnie nikt.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  A powiem wam, że ja nie. Jeśli już wystąpiłabym w jakimś reality show (Przy czym musiałabym wtedy być nieźle stuknięta by dla kasy robić z siebie małpkę w cyrku na oczach milionów) to po to by wygrać gł. nagrodę, czyli np. kasę, ale nie dla zrobienia kariery, bo jak można zrobić karierę nie mając żadnego talentu? No słucham? Frytka robi się za celebrytkę i co ona takiego wielkiego robi? Nic. Więc dla mnie to jest śmieszne i poniżające iść do reality show z myślą, że zrobi się karierę, co wyciągnie się nagle jakiś talent magicznie jak królika z kapelusza? Jak to się mówi z pustego i Salomon nie naleje.

 • becian

  0

  nigdy jej nie widzialem zapraszam http://dl4.pl/NagaCichopek

 • gagula

  Oceniono 6 razy -4

  jest ona trochę podobna do Kaczyńskiej !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX