Bilguun Ariunbaatar pokazał rodzinę

Pochwalił się przed kamerami.
Bilguun Ariunbaatar pokazał rodzinę Pochwalił się przed kamerami Bilguun Ariunbaatar pokazał w "Tańcu z gwiazdami" swoją rodzinę. W tym słynną babcię, o której kiedyś mówił, że ma 110 lat i w młodości grała w "Potopie" Bilguun Ariunbaatar w parze z Janja Lesar walczył w finale "Tańca z Gwiazdami" o Kryształową Kulę. Z tej okazji zaprosił do studia całą swoją rodzinę. W tym słynną babcię, którą Bill już kiedyś chciał wprowadzić na salony, opowiadając przy tym: - Też jest z Mongolii i ma 110 lat. Kiedy była mniejsza, mieszkała w Polsce i grała w "Potopie". Niestety, Bill niewiele opowiada o sobie i swojej rodzinie. Wiemy jednak, że nie obawiał się ciężkich treningów do programu tylko dzięki słynnej babci, o której wspomniano również na stronie TVN opisującej uczestników 13. edycji programu: Kontuzji się nie obawia, ponieważ ma wsparcie swojej wspaniałej babci, która leczyła już masażem niejednego chorego jaka. Babcia dba także bardzo skutecznie o kondycję i taktykę drużyny piłkarskiej Billa. Masaże słynnej babci i doping rodziny nie pomogły. Billowi nie udało się zdobyć Kryształowej Kuli. Przegrał w finale z Kacprem Kuszewskim i Anną Głogowską.

Bilguun Ariunbaatar w parze z Janja Lesar walczył w finale "Tańca z Gwiazdami" o Kryształową Kulę. Z tej okazji zaprosił do studia całą swoją rodzinę. W tym słynną babcię, którą Bill już kiedyś chciał wprowadzić na salony, opowiadając przy tym:

Też jest z Mongolii i ma 110 lat. Kiedy była mniejsza, mieszkała w Polsce i grała w "Potopie".

Niestety, Bill niewiele opowiada o sobie i swojej rodzinie. Wiemy jednak, że nie obawiał się ciężkich treningów do programu tylko dzięki słynnej babci, o której wspomniano również na stronie TVN opisującej uczestników 13. edycji programu:

Kontuzji się nie obawia, ponieważ ma wsparcie swojej wspaniałej babci, która leczyła już masażem niejednego chorego jaka. Babcia dba także bardzo skutecznie o kondycję i taktykę drużyny piłkarskiej Billa.

Masaże słynnej babci i doping rodziny nie pomogły. Billowi nie udało się zdobyć Kryształowej Kuli. Przegrał w finale z Kacprem Kuszewskim i Anną Głogowską.

 

kori

Zobacz także:

Przełomowe momenty w "Tańcu z Gwiazdami"

Finał "Tańca z gwiazdami" za nami. Zobacz, co się działo!

"Taniec z Gwiazdami": Czego nie mogą uczestnicy