Korwin-Piotrowska do Tyszki i Wolińskiego: JESTEŚCIE PRZEGIĘCI

Ostro w programie .
Kłótnia w jury "Top Model" Korwin-Piotrowska ostro broniła Trojanowskiej. Kłótnia w jury "Top Model". Karolina Korwin-Piotrowska broniła Doroty Trojanowskiej. - Nie wszyscy są tak przegięci, jak wy - zarzuciła Tyszcze i Wolińskiemu. Ostatni odcinek "Top Model. Zostań Modelką" przejdzie do historii programu. Po pierwsze odpadła jedna z najatrakcyjniejszych modelek Dorota Trojanowska. Po drugie - jury w końcu się pokłóciło. Właśnie o Trojanowską. Dawid Woliński i Marcin Tyszka zarzucali modelce przez cały program, że jest za gruba. Do tego projektant uważał, że w niektórych strojach Trojanowska wyglądania "dwuznacznie". W ostatnim odcinku również krytykowali dziewczynę. Karolina Korwin-Piotrowska nie wytrzymała. - Nie wszyscy są tak przegięci, jak wy - wypaliła. - Faceci chcą właśnie takich dziewczyn, jak Dorota - przekonywała. Panowie nie byli dłużni. Dawid Woliński i Marcin Tyszka wyśmiali dziennikarkę, że mówi tak, jakby wiedziała, czego polscy faceci pragną najbardziej. A przecież jest kobietą. W sumie, cieszymy się, że tak się mają sprawy. Finał może okazać się wręcz ekscytującym widowiskiem.

Wczorajszy odcinek "Top Model. Zostań Modelką" przejdzie do historii programu. Po pierwsze odpadła jedna z najseksowniejszych modelek Dorota Trojanowska. Po drugie - jury w końcu się pokłóciło. Właśnie o Trojanowską.

Dawid Woliński i Marcin Tyszka zarzucali modelce przez cały program, że jest za gruba. Do tego projektant uważał, że w niektórych strojach Trojanowska wyglądania "dwuznacznie". W ostatnim odcinku również krytykowali dziewczynę. Karolina Korwin-Piotrowska nie wytrzymała:

Nie wszyscy są tak przegięci, jak wy - wypaliła. - Faceci chcą właśnie takich dziewczyn, jak Dorota.

Panowie nie byli dłużni. Dawid Woliński i Marcin Tyszka wyśmiali dziennikarkę, że mówi tak, jakby wiedziała, czego polscy faceci pragną najbardziej. A przecież jest kobietą.

W sumie, cieszymy się, że tak się mają sprawy. Finał może okazać się wręcz ekscytującym widowiskiem.

Mrock

Zobacz także:

Dorota i Oliwia nie pojadą do Paryża...

Marta Szulawiak WYSZŁA ZA MĄŻ

Dziś Marta Szulawiak BIERZE ŚLUB

plotek