Korwin-Piotrowska do Tyszki i Wolińskiego: JESTEŚCIE PRZEGIĘCI

Ostro w programie .
Kłótnia w jury "Top Model" Korwin-Piotrowska ostro broniła Trojanowskiej. Kłótnia w jury "Top Model". Karolina Korwin-Piotrowska broniła Doroty Trojanowskiej. - Nie wszyscy są tak przegięci, jak wy - zarzuciła Tyszcze i Wolińskiemu. Ostatni odcinek "Top Model. Zostań Modelką" przejdzie do historii programu. Po pierwsze odpadła jedna z najatrakcyjniejszych modelek Dorota Trojanowska. Po drugie - jury w końcu się pokłóciło. Właśnie o Trojanowską. Dawid Woliński i Marcin Tyszka zarzucali modelce przez cały program, że jest za gruba. Do tego projektant uważał, że w niektórych strojach Trojanowska wyglądania "dwuznacznie". W ostatnim odcinku również krytykowali dziewczynę. Karolina Korwin-Piotrowska nie wytrzymała. - Nie wszyscy są tak przegięci, jak wy - wypaliła. - Faceci chcą właśnie takich dziewczyn, jak Dorota - przekonywała. Panowie nie byli dłużni. Dawid Woliński i Marcin Tyszka wyśmiali dziennikarkę, że mówi tak, jakby wiedziała, czego polscy faceci pragną najbardziej. A przecież jest kobietą. W sumie, cieszymy się, że tak się mają sprawy. Finał może okazać się wręcz ekscytującym widowiskiem.

Wczorajszy odcinek "Top Model. Zostań Modelką" przejdzie do historii programu. Po pierwsze odpadła jedna z najseksowniejszych modelek Dorota Trojanowska. Po drugie - jury w końcu się pokłóciło. Właśnie o Trojanowską.

Dawid Woliński i Marcin Tyszka zarzucali modelce przez cały program, że jest za gruba. Do tego projektant uważał, że w niektórych strojach Trojanowska wyglądania "dwuznacznie". W ostatnim odcinku również krytykowali dziewczynę. Karolina Korwin-Piotrowska nie wytrzymała:

Nie wszyscy są tak przegięci, jak wy - wypaliła. - Faceci chcą właśnie takich dziewczyn, jak Dorota.

Panowie nie byli dłużni. Dawid Woliński i Marcin Tyszka wyśmiali dziennikarkę, że mówi tak, jakby wiedziała, czego polscy faceci pragną najbardziej. A przecież jest kobietą.

W sumie, cieszymy się, że tak się mają sprawy. Finał może okazać się wręcz ekscytującym widowiskiem.

Mrock

Zobacz także:

Dorota i Oliwia nie pojadą do Paryża...

Marta Szulawiak WYSZŁA ZA MĄŻ

Dziś Marta Szulawiak BIERZE ŚLUB

plotek

Więcej o:
Komentarze (17)
Korwin-Piotrowska do Tyszki i Wolińskiego: JESTEŚCIE PRZEGIĘCI
Zaloguj się
 • pata.m

  Oceniono 3 razy 3

  gdzie tam ona za gruba, przynajmniej nie odstrasza człowieka swoim wyglądem, jak niektóre kościotrupy. ładna i zgrabna dziewczyna.

 • lojzo

  Oceniono 7 razy 3

  Piotrowska prawdę powiedziała. Śliczna zgrabna dziewczyna, o szczupłym wyglądzie a oni jej się czepiają bo nie jest skrzyżowaniem tyczki z wieszakiem. Świat mody jest chory . Czemu Tyszka z siebie Tyczki nie zrobi?

 • yeremi

  Oceniono 9 razy 1

  Korwin-Piotrowska miała rację, bo co "przegięty", czyli homoseksualny facet może wiedzieć o potrzebach heteryka? Dorota jest obiektywnie bardzo ładna. A wieczne przytyki DW odnośnie jej tuszy są/były żenujące. Trzeba jej było nie brać do programu. A tak to dał popis chamstwa i bezczelności wobec kobiety. Juror do wymiany jak dla mnie.

 • tirarira

  Oceniono 5 razy 1

  szkoda, że odpadła Dorota, lubiłam ją.

 • klara2011

  0

  Dla was kady porządnie ubierający się facet to gej?<żal>
  Oni są zajebiści

 • lili79

  0

  Nie jest za gruba jesli mamy na mysli fotomodelke ale realia mody sa takie jakie sa i nikt jej przeciez nie bedzie szyl specjalnych ubran... a tak na marginesie nie rozumiem dlaczego przyjmuja dziewczyny o takiej figurze jak Dorota znajac wymogi modelingu...

 • benq

  0

  tego co chca faceci, predzej kobieta bedzie wiedziala niz dwa pedaly, ktorzy chetnie by widzieli w kazdej roli plaskich chlopcow z waskimi biodrami

 • tom

  Oceniono 2 razy 0

  oni obaj są gejami.więc nie wiem czemu się oburzyli hmm no może, że nie są przegięci.chociaż jeden z nich jest :P

 • wlczkj

  Oceniono 2 razy 0

  Piotrowska albo jest tak głupia, albo taką udaje. Kto weźmie grubasa na modelkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX