Tyszka nazywa uczestniczkę TOP MODEL wielorybem!

Czy nie posunął się za daleko?

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału drugiej edycji programu ?Top Model. Zostań Modelką?. W show zostało już tylko siedem uczestniczek. I robi się coraz ciekawiej. Dziewczyny zawzięcie rywalizują, ale jak trzeba, to potrafią działać razem. I tak było w dzisiejszym odcinku, kiedy wyruszyły na pomoc zwierzętom ze schroniska. Na chwilę zapomniały o swojej urodzie i zajęły się czyszczeniem psich bud i klatek. Ciężka praca wzbogaca, dziewczyny w fantastycznych humorach wróciły do domu modelek... Jednak nie wszystkim udało się utrzymać dobry nastrój.

Dorota Trojanowska była naładowana negatywnymi emocjami, na co zwrócili uwagę jurorzy. Złośliwe uwagi Dawida Wolińskiego wyprowadziły ją z równowagi:

Zawsze będę starą babą dla Ciebie. A może kur** chcę być starą babą. Co stare baby nie mają prawa do życia?

 

Nie pozwolę, żeby wszyscy po mnie jechali. Niech mnie wypier****.

Wyraźnie widać, że Dorota nie jest ulubienicą męskiej części jury. Po sesji zdjęciowej Marcin Tyszka oglądając zdjęcia Doroty powiedział:

Nie jesteśmy Greenpeace. Koniec ratowania wielorybów. Ona ma wszystko, czego nie powinna mieć modelka.

Dopiero teraz się zacznie. Dorota dostała jeszcze jedną szansę i ma zamiar udowodnić, że nadaje się na modelkę. A my? No cóż, trzymamy kciuki - przecież w tym programie chodzi o przełamywanie stereotypów.

kori

Zobacz także:

Top Model: Odpadła Vera, bo ZŁAMAŁA REGULAMIN

"Top Modelki" jako aktorki. Kupujecie to?

Lans dziewczyn z "Top model"