Sex-skandal w brytyjskim X Factor! Najpierw pokazał tyłek, potem imprezował, a teraz...

Uczestnik wyrzucony z programu.
Sexskandal w brytyjskim X Factor Najpierw pokazał tyłek, potem imprezował, a teraz... Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników brytyjskiego "X Factor", Coccozza, został wydalony z programu za przechwalanie się ekscesami seksualnymi. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników obecnej edycji brytyjskiego X Factor, Frankie Coccozza, od samego początku sprawiał problemy. W jednym z programów pokazał zdumionym jurorom i widzom swój tyłek, a właściwie wytatuowane na nim imiona siedmiu dziewczyn, z którymi uprawiał seks w czasie szalonych wakacji na Krecie. Poza tym nadużywał alkoholu i dużo imprezował. Aż w końcu przekroczył wszelkie granice. Po ostatnim programie na żywo, osiemnastolatek zażył kokainę i uprawiał seks z dwoma blondynkami. Nikt może by się o tym nie dowiedział, gdyby początkujący wokalista nie przechwalał się swoimi ekscesami w obecności pracowników produkcji programu, którzy zawiadomili przełożonych. Zażywając narkotyki, Frankie złamał jedną z podstawowych zasad show. W konsekwencji został wyrzucony z "X Factor". Wydał także oświadczenie, w którym przeprasza fanów i swojego mentora, Gary'ego Barlowa z zespołu Take That: - Moje życie w trakcie programu wymknęło się spod kontroli i moje zachowanie poza sceną przekroczyło zasady programu. Nie zasługuję na miejsce w show i dlatego odchodzę - napisał. No cóż, teraz będzie miał czas na to, żeby doprowadzić się do porządku.

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników obecnej edycji brytyjskiego X Factor, Frankie Coccozza, od samego początku sprawiał problemy. W jednym z programów pokazał zdumionym jurorom i widzom swój tyłek, a właściwie wytatuowane na nim imiona siedmiu dziewczyn, z którymi uprawiał seks w czasie szalonych wakacji na Krecie. Poza tym nadużywał alkoholu i dużo imprezował.

Aż w końcu przekroczył wszelkie granice. Po ostatnim programie na żywo, osiemnastolatek zażył kokainę i uprawiał seks z dwoma blondynkami. Nikt może by się o tym nie dowiedział, gdyby aspirujący wokalista nie przechwalał się swoimi ekscesami w obecności pracowników produkcji programu, którzy zawiadomili przełożonych. Zażywając narkotyki, Frankie złamał jedną z podstawowych zasad show. W konsekwencji został wyrzucony z X Factor. Wydał także oświadczenie, w którym przeprasza fanów i swojego mentora, Gary'ego Barlowa z zespołu Take That:

Moje życie w trakcie programu wymknęło się spod kontroli i moje zachowanie poza sceną przekroczyło zasady programu. Nie zasługuję na miejsce w show i dlatego odchodzę - napisał.

No cóż, teraz będzie miał czas na to, żeby doprowadzić się do porządku.

Frankie Coccozza, X Factor

 

Jax

 

Zobacz także:

Piersi Dody mówią: Dzień dobry!

Adele miała operację gardła

Sonia Bohosiewicz zmieniła się w diwę