Gąsowski zdradził, jak Wojewódzki dostał się do TVN

Cała prawda o showmanie.

Mało kto pamięta, że pierwszy, autorski program Kuba Wojewódzki dostał w Polsacie. To było od razu po zakończeniu emisji "Idola", którego Wojewódzki był jurorem. Włodarze stacji chcieli wykorzystać potencjał Wojewódzkiego.

Po kilku latach show Wojewódzkiego zagościło na antenie TVN. Piotr Gąsowski zdradził, jak do tego doszło. I to właśnie w programie "Kuba Wojewódzki Show":

Ja pamiętam, jak ktoś zaprosił Cię z TVNu, ty byłeś wtedy w Polsacie. Miałeś taką koszulkę z logo Polsatu. Demonstrowałeś swoją odmienność. A potem dyrektor zapłacił więcej pieniążków i już Kubuś tutaj - zdradził Gąsowski.

Mocne. Pieniądze szczęścia nie dają. Ale można za nie kupić drogie auta i apartament na warszawskim Powiślu.

Mrock

Zobacz także:

Najbardziej wpływowi Polacy według Wprost

Kozyra zagra z Wojewódzkim?

Królowie polskich okładek - TOP 5

Więcej o:
Komentarze (24)
Gąsowski zdradził, jak Wojewódzki dostał się do TVN
Zaloguj się
 • daniellap

  Oceniono 6 razy 4

  Mrock, też byś pewnie przeszedł do Pudelka, gdyby O2 zapłaciło więcej "pieniążków" niż Agora, prawda?
  Ale chyba nie masz szans ze swoim polotem.

 • frankyy

  Oceniono 3 razy 3

  co za głupi artykuł!
  wszyscy wiedzą, że Wojewódzki pracuje za pieniądze, a nie w czynie społecznym

  Nikt niczego nie zdradził, ani Gąsowski żadnej tajemnicy, ani Wojewódzki Polsatu. Po prostu zmienił pracodawcę, poszedł na lepsze pieniądze tak jak robi to miliony Polaków co dzień.

 • ktos.tam

  Oceniono 2 razy 2

  ,,Mocne'' - ulubione słowo redaktora Mrocka. Gdyby to rzeczywiście było coś mocnego, ale to tylko zwyczajna wypowiedź i w dodatku żadna odkrywcza, bo to chyba oczywiste, że Wojewódzki dostał lepszą propozycję pieniężną od TVN. Pisanie o niczym.

 • kontodoplotka

  Oceniono 4 razy 2

  Czy Kuba Wojewódzki ciągle zaprasza tylko pracowników TVNu/ITI ? Czy było kilka odcinków bez jakiegoś jurora, tancerza/tancerki, uczestniczki/ka jednego z durnych programów tej stacji ?
  Kiedyś ten program był znacznie ciekawszy, wnosił coś nowego, pojawiali się w nim osoby na co dzień nieobecne w telewizji, mniej znane szerszej publice - dzisiaj to totalna tandeta, poziom dla odbiorców do 15 roku życia.

 • popgg

  Oceniono 4 razy 2

  czytam i czytam i nie wiem dlaczego ten nius powstał? co was zainspirowało? ani wypowiedź szczególnie ciekawa, ani puenta taka dobra, ze trzeba było ja koniecznie wykorzystać...

 • jaa20

  Oceniono 2 razy 2

  haaha ten odcinek to była masakra ;D;D chyba tylko ten Niecik nie wiedział z czego tak naprawde smiał sie Wojewódzki hehe bo on i cała widownia nabijali sie głównie z Tomka haha nie moglam juz słuchac tego jego tekstu powtarzanego w kółko ; ,, słuchaj Kuba, powiem Ci tak..i" aaaaaaaa!!!

 • shadowfax

  Oceniono 1 raz 1

  Gąs nic nowego nie powiedział.
  Większośc gwiazd i a'la gwiazd tak robi.
  Ameryki nie odkrył.

 • smrodek71

  Oceniono 1 raz 1

  a co miał powiedzieć? nieeeee nie chcę kasy - pracuję dla......................eeeeeeee Polsatu z poczucia obowiązku..........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX