Nergal jest chory. Dostaje kroplówki

Nie jest dobrze.
Nergal jest chory. Dostaje kroplówki Muzyk od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Zaczął przyjmować zastrzyki Trzeba mieć w sobie dużo siły, aby żyć normalnie po walce z białaczką. Wzorem może być Adam Darski. Niestety, Nergal od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Trzeba mieć w sobie dużo siły i chęci do działania, aby żyć normalnie po walce z białaczką. Wzorem może być Adam Darski, który z rakiem wygrał i nie poddaje się w działaniu jako artysta. Niestety, Nergal od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Zaczął przyjmować zastrzyki. W jednym z odcinków Mateusz Krautwurst był przeziębiony i przyjmował zastrzyki. Na tę informację Nergal zareagował od razu: - Przyjmujesz zastrzyki? Nie tylko ty. Witaj w klubie - powiedział muzyk. Doniesienia potwierdził uczestnik show "The Voice of Poland", Filip Sałapa. Na czacie związanym z programem napisał: - Nergal jest ostatnio bardzo chory i wszyscy czekamy, aż będzie zdrowy, na jakieś informacje od niego - czytamy na czacie Onetu z 2 listopada. Jak się okazuje, Darski przyjmuje kroplówki. W ostatnim odcinku na żywo miał na prawym nadgarstku bandaż, pod którym skrywał się wenflon.

Trzeba mieć w sobie dużo siły i chęci do działania, aby żyć normalnie po walce z białaczką. Wzorem może być Adam Darski, który z rakiem wygrał i nie poddaje się w działaniu jako artysta.

Niestety, Nergal od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Zaczął przyjmować zastrzyki. W jednym z odcinków Mateusz Krautwurst był przeziębiony i przyjmował zastrzyki. Na tę informację Nergal zareagował od razu:

Przyjmujesz zastrzyki? Nie tylko ty. Witaj w klubie.

Doniesienia potwierdził uczestnik show "The Voice of Poland", Filip Sałapa. Na czacie związanym z programem napisał:

Nergal jest ostatnio bardzo chory i wszyscy czekamy, aż będzie zdrowy, na jakieś informacje od niego - czytamy na czacie Onetu z 2 listopada.

Jak się okazuje, Darski przyjmuje kroplówki. W ostatnim odcinka na żywo miał na prawym nadgarstku bandaż, pod którym skrywał się wenflon.

Nergal,adam darski

Nergal,adam darski

Buka

Zobacz także:

Nergal nie ma litości nawet dla misia

Królowie polskich okładek - TOP 5

"Nergal znieważa Jana Pawła II" - czyli początek nowego procesu

Więcej o: