Nergal jest chory. Dostaje kroplówki

Nie jest dobrze.
Nergal jest chory. Dostaje kroplówki Muzyk od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Zaczął przyjmować zastrzyki Trzeba mieć w sobie dużo siły, aby żyć normalnie po walce z białaczką. Wzorem może być Adam Darski. Niestety, Nergal od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Trzeba mieć w sobie dużo siły i chęci do działania, aby żyć normalnie po walce z białaczką. Wzorem może być Adam Darski, który z rakiem wygrał i nie poddaje się w działaniu jako artysta. Niestety, Nergal od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Zaczął przyjmować zastrzyki. W jednym z odcinków Mateusz Krautwurst był przeziębiony i przyjmował zastrzyki. Na tę informację Nergal zareagował od razu: - Przyjmujesz zastrzyki? Nie tylko ty. Witaj w klubie - powiedział muzyk. Doniesienia potwierdził uczestnik show "The Voice of Poland", Filip Sałapa. Na czacie związanym z programem napisał: - Nergal jest ostatnio bardzo chory i wszyscy czekamy, aż będzie zdrowy, na jakieś informacje od niego - czytamy na czacie Onetu z 2 listopada. Jak się okazuje, Darski przyjmuje kroplówki. W ostatnim odcinku na żywo miał na prawym nadgarstku bandaż, pod którym skrywał się wenflon.

Trzeba mieć w sobie dużo siły i chęci do działania, aby żyć normalnie po walce z białaczką. Wzorem może być Adam Darski, który z rakiem wygrał i nie poddaje się w działaniu jako artysta.

Niestety, Nergal od kilku tygodni nie czuje się najlepiej. Zaczął przyjmować zastrzyki. W jednym z odcinków Mateusz Krautwurst był przeziębiony i przyjmował zastrzyki. Na tę informację Nergal zareagował od razu:

Przyjmujesz zastrzyki? Nie tylko ty. Witaj w klubie.

Doniesienia potwierdził uczestnik show "The Voice of Poland", Filip Sałapa. Na czacie związanym z programem napisał:

Nergal jest ostatnio bardzo chory i wszyscy czekamy, aż będzie zdrowy, na jakieś informacje od niego - czytamy na czacie Onetu z 2 listopada.

Jak się okazuje, Darski przyjmuje kroplówki. W ostatnim odcinka na żywo miał na prawym nadgarstku bandaż, pod którym skrywał się wenflon.

Nergal,adam darski

Nergal,adam darski

Buka

Zobacz także:

Nergal nie ma litości nawet dla misia

Królowie polskich okładek - TOP 5

"Nergal znieważa Jana Pawła II" - czyli początek nowego procesu

Więcej o:
Komentarze (51)
Nergal jest chory. Dostaje kroplówki
Zaloguj się
 • sandra

  Oceniono 8 razy 4

  Dużo zdrówka mu życzę. Szanuj się trochę Adaś i nie pracuj tyle! Ciągle jesteś rekonwalescentem :)

 • shadowfax

  Oceniono 3 razy 3

  Złego Diabli nie biorą...

 • czeyo

  Oceniono 7 razy 3

  szkoda czlowieka,niepotrzebnie wplatuje sie w historie 'koscielne' a pozniej stres,ktory jest jednym z sojusznikow raka

 • majaeczka

  Oceniono 4 razy 2

  Choroba,jaką przebył Adam,to nie miodzio,jeszcze długuugo będzie pod kontrolą lekarzy,może nawet do końca życia.Pomimo tego,że on mnie nie lubi,ja życzę jemu,żeby nie musiał już nigdy przeżywać tego,co przeżył.

 • lojzo

  Oceniono 1 raz 1

  Wydaje mi się, ze po chorobie zbyt intensywnie zaczął żyć. Powinien bardziej się oszczędzać. Zresztą czy po chorobie? Po wyleczeniu nowotworu monitoruje się organizm przez długi czas, u mojej mamy prze 10 lat i nadal jeździ na kontrole, bo rak ma tendencje do nawrotów. Przeziębienia łapią zdrowych ludzi a co dopiero takich co niedawno o życie walczyli. Trochę pokory nikomu nie zaszkodzi, ale to chyba nie dla Nergala

 • schabowy

  Oceniono 3 razy 1

  Szybkiego powrotu do zdrowia Adaś :)

 • marysia19

  Oceniono 3 razy 1

  Oj napewno wyzdrowieje. Życzę u tego z caego serca:) Trzymaj sie Adaś

 • bushineko

  Oceniono 3 razy 1

  mam nadzieję, że nie będzie nawrotu choroby :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX