Kozyra uważa polskie gwiazdy za miernoty

Mówi co myśli.
Kozyra uważa polskie gwiazdy za miernoty Mówi co myśli. Robert Kozyra nie ma najlepszej opinii o celebrytach. - Zbyt dużo miernot w tym kraju robi za gwiazdy - ocenił juror w programie "Mam talent". W sobotnim odcinku programu "Mam talent" Robert Kozyra bardzo wyraźnie dał do zrozumienia, co sądzi o większości polskich celebrytów. Oto co powiedział do Marty Podulki, jednej z uczestniczek show: - Cieszę się, że przyszłaś do nas, bo zbyt dużo miernot w tym kraju robi za gwiazdy. Myślę że to jest właściwy moment, żeby zacząć je wymieniać na tak utalentowane artystki jak ty - ocenił juror. Jak myślicie, miernoty się obrażą?

W dzisiejszym odcinku programu "Mam Talent" Robert Kozyra bardzo wyraźnie dał do zrozumienia co sądzi o większości polskich celebrytów. Oto co powiedział do Marty Podulki, jednej z uczestniczek show:

Cieszę się, że przyszłaś do nas, bo zbyt dużo miernot w tym kraju robi za gwiazdy. Myślę że to jest właściwy moment, żeby zacząć je wymieniać na tak utalentowane artystki jak ty.

Jak myślicie, miernoty się obrażą?

zenek

Zobacz także:

Na premierę krążka Mariny (prawie) nikt NIE PRZYSZEDŁ

Doda zaświeciła gołym tyłkiem na pokazie mody

Mało znany aktor robi striptiz