Top Model: Odpadła Vera, bo ZŁAMAŁA REGULAMIN

Zaskoczeni?

W programie ”Top Model. Zostań Modelką” robi się coraz ciekawiej.  Dziewczyny nie muszą biegać nago po planie zdjęciowym, co do niedawna wydawało się być ich głównym zajęciem. Teraz zaczęła się prawdziwa rywalizacja. Oznacza to, że zadania stały się po prostu sensowne. Szkoda, że musieliśmy czekać na to dwa miesiące.

Najlepsza okazała się Michalina. To ona świetnie poradziła sobie podczas sesji ”Filmowe wojowniczki”. Nieźle poszło jej także na planie ”Na Wspólnej”, gdzie musiała odegrać małą rolę.

Najgorzej poszło Annie Bałon. Zarówno na planie serialu jak i na sesji zdjęciowej. To Anna miała odpaść z programu. Jednak została. Dlaczego?

Okazało się, że Vera złamała regulamin. Podczas przebywania w domu modelek zadzwoniła do swojego chłopaka. Z czego, skoro telefon jest dostępny dla uczestniczek w wybranych godzinach? Okazało się, że modelka przemyciła telefon komórkowy, łamiąc przy tym regulamin. Zgodnie z zasadami, musiała opuścić program.

Głupota! Pytanie tylko - Very czy producentów?

Buka

Zobacz także:

"Top Modelki" jako aktorki. Kupujecie to?

Lans dziewczyn z "Top model"

Korwin-Piotrowska KRYTYKUJE Zienia

Czy Vera odpadła słusznie?
Więcej o:
Komentarze (49)
Top Model: Odpadła Vera, bo ZŁAMAŁA REGULAMIN
Zaloguj się
 • nighty_amy

  Oceniono 14 razy 12

  A gdzie w sondzie jest opcja "Zamiast niej powinni wywalić Anię Bałon"?

 • princess_leya

  Oceniono 13 razy 11

  No cóż, jeszcze raz udowodniono, że to TOP ŻENADA, a nie Top Model. Wyrzucili laskę z potencjałem, tylko dlatego, że pomyliła im się TRESURA PSÓW z szukaniem modelek. Oni tam chyba mają sieczkę zamiast mózgu! Totalny debilizm! Wyrzucają laski takie jak Dorota i Wiera, które pokażą tym wszystkim tresowanym lalom jak się robi prawdziwą karierę w modelingu. Tjaaa, teraz odwalcie jeszcze Honoratę i Michalinę i zostaną same bezpłciowe laski, które nie mają szansy na wybieg.

 • armandoo

  Oceniono 10 razy 8

  Trzeba było sierotę ocalić... Kosztem jednej z najlepszych.

 • lola876

  Oceniono 9 razy 7

  Vera była moją faworytką od samego początku i myślałam , że ona wygra ten program , bo była najlepsza , najładniejsza i przynajmniej miała jakieś predyspozycje , jak oni mogli ją wyrzucić za jakiś jeden głupi telefon , nie wybaczę im tego...
  A Ania była tak blisko odpadnięcia , niech teraz się tym jara...

 • madziam1986

  Oceniono 9 razy 7

  jak mogli wyrzucic Vere?????????? akurat ona miala jakies szanse...

 • kanek

  Oceniono 9 razy 5

  to Ania tez powinna odpaść jak się malowała za słupem, niby to dużo mniejsze przewinienie, ale jak tak sie trzymają zasad to powinni ją tez ukarać. Mogli zabrać Vierze kilka klatek, albo jakąś inną dać karę, opuszczenie programu to trochę za dużo. Ostatecznie to nie jakiś big brother. A było tak blisko, żeby odpadła ta opozniona w rozwoju Anka. Ucieszylam się, że te przecieki jednak były jakimś przypadkiem. No niestety, bedziemy musieli się z nią męczyć do konca :///

 • one2one

  Oceniono 7 razy 5

  co ma tel kom do konkursu na top modelkę?
  zasady do bani.

 • lyga81

  Oceniono 6 razy 4

  szkoda że odpadła...i nie rozumiem po jakiego grzyba zostawili tą Bałon. Jeszcze w życiu nie widziałam tak płaczliwej i dziecinnej osoby, ona tam nie pasuje

 • pleasant_swirl

  Oceniono 5 razy 3

  TO BYŁA FAWORYTKA!!! Podobna z urody do Struss. Ten program to DNO!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX