MashMish faworytem "Tylko Muzyka". Dzięki tej piosence

Córka Ewy Kasprzyk podbija internet.
MashMish faworytem Córka Ewy Kasprzyk podbija internet. Wygra w "Tylko muzyce"? "Must Be The Music". Zespół, w którym śpiewa Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, ma szanse na powtórzenie sukcesu Enej. "Daj mi czas" podbija internet. W show Polsatu "Must Be The Music" artyści walczą o wejście do finału. A jest, o co się bić. Przypomnijmy - pierwszą edycję wygrał zespół Enej i okazał się fenomenem. Do dziś grają ich polskie stacje radiowe. Jak będzie z MashMish, które w niedzielę dostało się do finału? Zespół, w którym śpiewa Gosia Bernatowicz, córka aktorki Ewy Kasprzyk, ma ogromne szanse na powtórzenie sukcesu Enej. Ich piosenka "Daj mi czas" podbija internet. Według statystyk na YouTube, kawałek jest hitem nie tylko w Polsce, ale również w Stanach, Australii oraz w Europie. Najchętniej na naszym kontynencie słuchają go Polacy we Francji, Niemczech czy na Ukrainie.

W show Polsatu "Must Be The Music" artyści walczą o wejście do finału. A jest o co się bić. Przypomnijmy - pierwszą edycję wygrał zespół Enej i okazał się fenomenem. Do dziś grają ich polskie stacje radiowe.

Jak będzie z MashMish, które wczoraj dostało się do finału? Zespół, w którym śpiewa Gosia Bernatowicz, córka aktorki Ewy Kasprzyk, ma ogromne szanse na powtórzenie sukcesu Enej. Ich piosenka "Daj mi czas" zawojowała show Polsatu. Publiczność szalała, a jurorzy chwalili.

Kawałek podbija też nternet. Według statystyk na YouTube, kawałek jest hitem nie tylko w Polsce, ale również w Stanach, Australii oraz w Europie. Najchętniej na naszym kontynencie słuchają go Polacy we Francji, Niemczech czy na Ukrainie.

"Daj mi czas". Czy będzie hitem?

Mrock

Zobacz także:

Córka Kasprzyk wystąpi w półfinale Must be The Music

Złote myśli Elżbiety Zapendowskiej

"Must Be The Music"- zobacz zdjęcia uczestników!