Nergal: Szatan wygrywa!

Oficjalnie... W Telewizji publicznej...

Fanatyczni katolicy czekali na to długo. W swoim proteście przeciwko udziałowi Adama Darskiego w programie "The Voice of Poland" wyrażali obawę, że będzie on promował satanizm na antenie opłacanej w dużej mierze z abonamentu TVP.

Doczekali się, we wczorajszym odcinku Nergal rzucił:

Mogę wreszcie oficjalnie powiedzieć: "Szatan wygrywa"!

Wspomniani fanatycy już za pewne marzą o ponownym pozwaniu Darskiego do sądu, choć szanse są na to żadne. Darski w ten sposób ocenił jednego z uczestników programu, noszącego nomen OMEN nazwisko SZATAN!

 

Zobacz także:

Stracili miejsce w "The Voice of Poland" tuż przed finałem

Kto wspiera trenerów show

Zobacz, jak Kayah nie wytrzymała presji

Więcej o:
Komentarze (55)
Nergal: Szatan wygrywa!
Zaloguj się
 • talkme

  Oceniono 16 razy 6

  "fanatyczni katolicy"??? sądzę, że NORMALNI katolicy. Prosze sprawdzić znaczenie słowa "fanatyczny", a potem sie nim posługiwać drogi panie "redaktorze"..

 • hanna69

  Oceniono 10 razy 4

  Brońcie swej wiary poprzez swe uczynki i miłość bliźniego, a nie poprzez czepianie się jakiegoś Nergala, że Biblię podarł albo coś tam sobie wykrzykuje.

 • sasha21

  Oceniono 6 razy 4

  To nie miało nic wspólnego z religią. Też uważam, że w tym pojedynku Szatan zwyciężył. Obraziłam czyjeś uczucia religijne?

 • ulka96

  Oceniono 3 razy 3

  nie wiem po cholere ci katolicy się srają.. takie nazwisko.. poza tym Nergal nie wnosi do programu satanizmu ani niczego złego.. a podanie go do sądu za wyrażenie swojego zdania to przesada.. w końcu on tylko wybrał faceta, a że na nazwisko miał Szatan to nie wina Nergala.
  NERGAL RZĄDZI !!!

 • asiunia15

  Oceniono 3 razy 3

  Mi się on podoba , i spoko jest dla mnie .. :) ; p

 • kindzia9777

  Oceniono 5 razy 3

  Nawet jeżeli tak powiedział to co z tego...wiele ludzi tak mówi i mówi też gorsze rzeczy jakoś nikt nie twierdzi że mówią coś złego...po prostu przypie...li się go i się odpie...ć nie chcą...przecież to zwykły człowiek i tak jak każdy inny zwykły człowiek ma prawo mówić co mu się podoba palnął głupotę i tyle nie pojmuje po co tyle wrzawy.W sumie to większą sławę przyniosło mu to że kościół się go czepia i chcą go wyrzucić z The voice of poland niż to że gra w zespole behemoth...

 • spock

  Oceniono 15 razy 3

  Małolaty będą zachwycone.

 • ladyzgaga

  Oceniono 15 razy 3

  Dobry jest:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX