Tzg to wylęgarnia par. Już czas na kolejną

Gdyby Kliment był wolny...
"TzG" to wylęgarnia par Gdyby Kliment był wolny... Taneczna para z "TzG" - Weronika Marczuk i Jan Kliment - dogaduje się coraz lepiej. Widać, że się zaprzyjaźnili. Ostatnio Jan czule odgarnął włosy z jej twarzy. "Taniec z gwiazdami" przez 12 edycji obfitował w gorące romanse, które kończyły się różnie, ale zawsze ciekawie. Było już chyba wszystko: wielka miłość i głośne, płaczliwe rozstanie (Mroczek z Piotrowską), dramat rodzinny, czyli rozwód z powodu zdrady (Foremniak z Maserakiem), nieślubne dziecko (Głogowska z Gąsowskim), małżeństwo (Cichopek z Hakielem), ale także sytuacje kreowane pod publiczność, które miały wyłącznie podgrzać zainteresowanie dana prą. Obecna, 13. edycja, nie dostarczyła nam jeszcze szczególnych miłosnych wrażeń. Jednak dopóki piłka w grze... Wszystko jeszcze przed nami. Naszą uwagę zwróciła Weronika Marczuk i jej taneczny partner Jan Kliment. Po ostatnim romantycznym walcu, zainspirowanym kultowym filmem "Leon Zawodowiec", Kliment wykonał niepozorny, ale jakże wymowny czuły gest: delikatnie odgarnął włosy z twarzy swojej partnerki. Zauważyli to nie tylko widzowie, ale także szanowne jury i prowadzący program Piotr Gąsowski: - Piękne, wzruszające, uwierzyłem, że jest miłość między wami. Bardzo przypadł nam do gustu komentarz Jolanty Fraszyńskiej: - Dziękuję Ci, że tak czule jej odgarnąłeś włosy. A Janusz Józefowicz dodał: Rozluźniłaś siebie i twarz Janka, on Ci zaufał. Ponadto gest idealnie pasuje do tego, co Marczuk powiedziała tuż przed tańcem: - Mężczyzna musi być odważny, sprawiedliwy i dobry - wyznała. Jednym słowem - cały Kliment. Taneczna para dogaduje się coraz lepiej i widać, że się zaprzyjaźnili. I niewykluczone, że mają się ku sobie (mimo że Kliment niedawno wrócił do swojej dziewczyny Lenki Tvrzovy, pięknej Czeszki). Być może wspólne doświadczenia (oboje są obcokrajowcami) zbliżą ich do siebie jeszcze bardziej. Pamiętajcie, w tym show zdarzają się najbardziej nieprawdopodobne miłosne historie.

"Taniec z gwiazdami" przez  12 edycji obfitował w gorące romanse, które kończyły się różnie, ale zawsze ciekawie. Było już chyba wszystko: wielka miłość i głośne, płaczliwe rozstanie (Mroczek z Piotrowską), dramat rodzinny, czyli rozwód z powodu zdrady (Foremniak z Maserakiem), nieślubne dziecko (Głogowska z Gąsowskim), małżeństwo (Cichopek z Hakielem), ale także sytuacje kreowane pod publiczność, które miały wyłącznie podgrzać zainteresowanie dana prą.

Obecna, 13. edycja, nie dostarczyła nam jeszcze szczególnych miłosnych wrażeń. Jednak dopóki piłka w grze... Wszystko jeszcze przed nami. Naszą uwagę zwróciła Weronika Marczuk i jej taneczny partner Jan Kliment. Po ostatnim romantycznym walcu, zainspirowanym kultowym filmem "Leon Zawodowiec", Kliment wykonał niepozorny, ale jakże wymowny czuły gest: delikatnie odgarnął włosy z twarzy swojej partnerki. Zauważyli to nie tylko widzowie, ale także szanowne jury i prowadzący program Piotr Gąsowski:

Piękne wzruszające uwierzyłem, że jest miłość między wami.

Bardzo przypadł nam do gustu komentarz Jolanty Fraszyńskiej:

Dziękuję Ci, że tak czule jej odgarnąłeś włosy.

A Janusz Józefowicz dodał:

Rozluźniłaś się i twarz Janka, on Ci zaufał.

Ponadto gest idealnie pasuje do tego, co Marczuk powiedziała tuż przed tańcem:

Mężczyzna musi być odważny, sprawiedliwy i dobry - wyznała

Jednym słowem - cały Kliment.

Taneczna para dogaduje się coraz lepiej i widać, że się zaprzyjaźnili. I niewykluczone, że mają się ku sobie (mimo że Kliment niedawno wrócił do swojej dziewczyny Lenki Tvrzovy, pięknej Czeszki). Być może wspólne doświadczenia (oboje są obcokrajowcami) zbliżą ich do siebie jeszcze bardziej. Pamiętajcie, w tym show zdarzają się najbardziej nieprawdopodobne miłosne historie!

 

Weronika Marczuk, Jan Kliment

Zobacz także:

Kto kryje się na widowni "Tańca z Gwiazdami"?

Jak chudną i co sobie poprawiają polskie gwiazdy

Złote myśli Elżbiety Zapendowskiej

Więcej o:
Komentarze (27)
Tzg to wylęgarnia par. Już czas na kolejną
Zaloguj się
 • weronkasoffia

  Oceniono 5 razy 5

  następna sciema

 • katiusha

  Oceniono 5 razy 5

  Błagam...on ma taka dziewczynę...ze nie wiem do czego może być mu potrzebna Weronika...

 • megi1828

  Oceniono 5 razy 5

  W ostatnim odcinku Kliment powiedziat wyraznie, ze w jego zyciu juz ktos jest i pozdrowil Lenke, po co wymyslacie takie bzdury ? !

 • andrea

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda, że Janek dostał taką skompromitowaną partnerkę do tańca,

  bo na Janka - zawsze miło popatrzeć !!! Bodaj najseksowniejszy i najsympatyczniejszy tancerz w TzG.

  Fajnie by było, gdyby raz wygrał, tym bardziej że to uznany mistrz tańca nie tylko u nas, ale wątpię by w parze
  z panią Marczuk.

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  niedoszla wiezniarka(niestety)i idiota-luksus ponizej kutasa.

 • czeyo

  Oceniono 5 razy 3

  idiotyczna promocja fretki stepowej

 • fafur

  Oceniono 5 razy 3

  co za brednie.... widzę, że tematów brakuje :)

 • nocnymarek

  Oceniono 4 razy 2

  Ona jest tak zimna i wyrachowana,że nie pozwoli sobie na spontaniczną miłość.Dziwię się,kto na nią głosuje?

 • lenore

  Oceniono 4 razy 2

  To Kominiara jeszcze w programie????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX