Lis ma kłopoty. Za niego TEŻ WZIĘŁO się TVP!

Zaczynają się porządki w Publicznej Telewizji.

Wczoraj pisaliśmy, że Prezes Telewizji Publicznej Juliusz Braun żąda wyjaśnień od Nergala po tym jak udawał księdza na koncercie zaprzyjaźnionego zespołu. Tym samym Darski rzucił cień na "The Voice Of Poland", które murem stało za nim, gdy kościół chciał wmówić ludziom, że jest satanistą.

Ale nie tylko charyzmatyczny Nergal ma kłopoty. Za swoje może oberwać również Tomasz Lis. W poniedziałkowym programie "Tomasz Lis Na Żywo" gościem był Jarosław Kaczyński. Kto oglądał, ten wie, że nie była to przyjemna dyskusja a obrzucanie się nawzajem jadem.

Dwie członkinie "Rady Programowej" TVP wniosły skargi na Lisa za to, że rzekomo manipulował rozmową, nie pytał o konkretne sprawy i upominał widownie, aby ta nie klaskała.

Sprawa wydaje się dosyć absurdalna, ale może okazać się, że nabierze kierunek nieciekawy dla Tomasza Lisa. Prezes TVP Juliusz Braun ma już chyba serdecznie dosyć swoich gwiazd. Zrobi czystki?

Mrock

Zobacz także:

Skąd pochodzą polskie gwiazdy? cz. 3

Oni wzięli ślub w tajemnicy

Lis wpatrzony w Hannę jak w obrazek

Więcej o:
Komentarze (40)
Lis ma kłopoty. Za niego TEŻ WZIĘŁO się TVP!
Zaloguj się
 • poborowy102

  Oceniono 15 razy 9

  Lis zachował się jak rzecznik PO.

 • miruna

  Oceniono 12 razy 8

  Lis to taki ulizany Pajac któremu wydaje się, że posiadł monopol moralny w kraju. Nawet nie próbuje udawać obiektywizmu dziennikarskiego.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 7

  Nie znoszę Lisa. Nie znoszę Kaczyńskiego. Obu łączy zadufanie w siebie, niezłomna wiara we własne racje, przekonanie o nieomylności. Po prostu istoty boskie. Tylko podziwiać. Mrock, sprawa nie wydaje się absurdalna, bo skoro zaprasza się do studio gościa, kimkolwiek by był, to chyba nie po to, by prowadzić monolog. Ale co Ty możesz wiedzieć, skoro między dziennikarzem a Tobą odległość jest przynajmniej taka jak między Ziemią a Alfą Centauri.

 • kari7

  Oceniono 15 razy 7

  oj słabiutki jest ten lis czy jak on tam ma

 • limo

  Oceniono 13 razy 7

  chciał za wszelka cenę zrobić z kaczora wariata który chciał zastrzelić pistoletem Tuska i nic go po za tym nie obchodziło , żadna gospodarka , podatki, bieda nic -tylko jeden cel kaczor

 • biancab

  Oceniono 13 razy 7

  Absurdalna sprawa? Ten pan nie szanuje swoich gości i nie jest apolityczny, dziennikarz powinien byc bezstronny, a nie urządzać w programie kampanie partii rządzącej.
  Przypominam, że to pan, który powiedział : "Jestem wystarczająco inteligentny żeby pracować w TV, ale nie żeby ją oglądać. Nie możemy mówić poważnie, bo jak będzie nudno, to te barany wezmą pilota i przełączą.
  Ludzie nie są tak głupi jak nam się wydaje są dużo głupsi. Smród, prowincja, coś zatęchłego, coś, czego niefajnie dotykać (...)".
  Życzę p. Lisowi aby jak najszybciej wyleciał z tv.

 • kolakola

  Oceniono 12 razy 6

  No muszę powiedzieć, że p. Kaczyński wygrał tę "debatę". Pan Lis był bardzo tendencyjny, czepiał się słówek: Angela, doktor (p. Kaczyński powiedział redaktorze wtedy!, a nie doktorze) i inne tego typu, wyciągał jakieś fakty sprzed lat i był jakiś taki dziwny, jak nie on. Zawsze był profesjonalny, a tym razem jakoś emocjonalnie podszedł do tej rozmowy. Nie będę głosować ani na PO ani na PIS, ale uważam, że p. Kaczyński zrobił dużo lepsze wrażenie. Kto to widział, żeby w studio telewizyjnym zabraniać ludziom klaskać - przy żadnym innym gościu się to nie zdarzyło wcześniej...

 • po_etry

  Oceniono 8 razy 6

  Pan Skacząca Grdyka, Hiena Roku, Chodzący Obiektywizm.

 • madalena

  Oceniono 18 razy 6

  Lis nie jest obiektywnym dziennikarzem, tak jak Wojewódzki. Lis w swoim programie zawsze zachowuje się jakby PO płaciło mu za jego zachowanie. jest nieprofesjonalny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX