Nergal przegiął, udając księdza. Straci pracę?!

Nergala broniło wielu. Teraz sam się podłożył.

Adam Darski znów narozrabiał i wychodzi na to, że tym razem nikt mu nie pomoże. Na koncercie zespołu Times New Roman w Warszawie Darski wyszedł na scenę i udawał księdza, który uzdrawia członków zespołu. To wszystko nagrali ludzie przybyli na koncert i wrzucili do internetu. Wybuchła oczywiście afera.

Teraz Adam Darski będzie musiał zmierzyć się z prezesem TVP Juliuszem Braunem, który jest na niego wściekły i żąda od jurora "The Voice Of Poland" wyjaśnień. Sprostowania oczekuje także od producenta show, jak chce sprawę załagodzić. A nie będzie łatwo, bo Darski jest od kilku tygodni na celowniku kościoła oraz posłów PiS. Nergal sam się podłożył, a przez jego zachowanie ucierpi całe show, które może w ogóle nie wrócić na antenę wiosną!

Prowokacyjne zachowanie, wykazujące brak poszanowania nie tylko dla przekonań religijnych, ale także dla choroby i kalectwa, uważam za niedopuszczalne. Zwróciłem się o szczegółowe wyjaśnienia do producenta programu „Voice of Poland. Najlepszy głos” oraz samego Adama Darskiego, uzależniając od treści tych wyjaśnień ewentualne dalsze decyzje - czytamy w oświadczeniu Prezesa TVP.

Ciekawe, co na to wszystko koledzy Darskiego, czyli Piasek, Kayah i Ania Dąbrowska? Nadal będą trzymać jego stronę? Kto teraz obroni Nergala? Może Doda? Bo chyba wszystkim opadły ręce.

Mrock

Zobacz także:

Nergal przebrał się za księdza i uzdrawia. WIDEO

Gdzie spotkasz gwiazdy w Warszawie?

Gwiazdy i ich wykształcenie, cz. 4

Więcej o:
Komentarze (170)
Nergal przegiął, udając księdza. Straci pracę?!
Zaloguj się
 • gonzo

  Oceniono 20 razy 16

  Cała afera z Nergalem potwierdza jedynie w jak głupim słabym mentalnie kraju żyjemy.

 • starveling

  Oceniono 19 razy 13

  To co, że udawał? Czy słowo 'ksiądz' jest synonimem świętej krowy? Facet jak każdy inny, choć teoretycznie niedzieciaty.

 • angharad

  Oceniono 23 razy 13

  Wielkie halo! Poudawał sobie księdza przez 5 minut. 90% samych księży w tym kraju latami udaje księży i świetnie z tego żyje.

 • orion57

  Oceniono 20 razy 12

  hm a kogo udają czarni pedofile?
  Odczepcie się od Nergala, to nie moja bajka ale ma prawo do takiego zachowania. Ksieża sami się o to proszą biorąc pod uwagę politykę, pedofilię, budowy mega świątyń czy teraz mega wieżowca.
  Nergal mam 54 lata ale trzymam kciuki. Miejsce księży jest w kościele a nie na platformach politycznych.

 • niewygrzana

  Oceniono 17 razy 9

  Ej, bo czegoś tu nie rozumiem: można przedrzeźniać policjanta, sprzątaczkę, nauczyciela czy panią w sklepie, ale księdza już nie? Ok, ja wiem, że religia jest delikatną materią i trzeba tu zachować pewną ostrożność, ale ja mam wrażenie, że niektórzy popadają w drugą skrajność i urządzają jakieś dziwne polowanie na czarownice. Mam na samochodzie naklejkę z rybą na patelni - naklejałam ją w przekonaniu, że skoro można u nas demonstrować wiarę (vide: naklejki z rybami i różańce na lusterku), to równie dobrze można demonstrować brak wiary. Ale szczerze mówiąc, powoli zaczynam się bać. Ta psychoza przestaje być śmieszna.

 • bushineko

  Oceniono 13 razy 7

  lol robią z takiego czegoś sprawę ? debilizm jak mogę udawać małpę i co też mnie wywalą? w końcu to brak poszanowania dla małpy, bo się z niej nabijam....

 • megi1828

  Oceniono 12 razy 6

  Ale w czym przegial? Politykow sie nasladuje/parodiuje to ksiezy nie wolno? Bo co ??

 • nieniebieski

  Oceniono 11 razy 5

  Tak trzymaj Nergal !
  Może w końcu Polska znormalnieje i nie bedą karani ci, którzy śmieją się z wiary w "miłosiernego" stworzyciela 5000 strasznych chorób, tsunami, trzęsień ziemi, huraganów, piorunów etc.

 • tom

  Oceniono 15 razy 5

  jak zwykle za dużo szumu.a co już księdza nie można udawać?co oni święte krowy czy co

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX