Łozo bałamuci atrakcyjną blondynkę

Juror "Must be the Music. Tylko muzyka"  nie ma litości.
Łozo bałamuci atrakcyjną blondynkę Juror "Must be the Music. Tylko muzyka" nie ma litości. W ostatnim odcinku "Must be the music" Łozo zwrócił uwagę na niejaką Martę. Zachwyt znikł jednak po jej występie. Nawet taki kobieciarz wymaga czegoś więcej Wojtek Łozowski w show Polsatu "Must be the music" lubi oglądać piękne panie. W ostatnim odcinku zwrócił uwagę na niejaką Martę, co zauważyły nawet Kora i Elżbieta Zapendowska. Doszło między nimi do ciekawej wymiany zdań. Łozo powitał uczestniczkę, która nieco speszona stwierdziła, że dostanie przez niego zawału. Zaproponował więc, że może ją przytulić, by zmniejszyć jej stres. Ostatecznie jednak do tego nie doszło, bo Wojtek zmienił front po występie Marty zmienił front. Powiedział: - Teraz dostanę w gębę od wszystkich... Mi się nie podobało... Takie było przemanierowane, trochę... tak maksymalnie! Wygląda na to, że trzeba czasem czegoś więcej niż tylko ładnego uśmiechu. Nawet, gdy jurorem jest taki kobieciarz jak lider Afromental.

Wojtek Łozowski w show Polsatu "Must be the music" lubi oglądać piękne panie. W ostatnim z odcinków zwrócił uwagę na niejaką Martę, co zauważyły nawet Kora i Elżbieta Zapendowska. Doszło między nimi do ciekawej wymiany zdań. Łozo powitał uczestniczkę, która nieco speszona stwierdziła, że dostanie przez niego zawału. Zaproponował więc, że może ją przytulić, by zmniejszyć jej stres. Koniec końców do tego niestety nie doszło.

 

Wojtek zmienił front po występie Marty. Powiedział:

Teraz dostanę w gębę od wszystkich... Mi się to łącznie, po skończeniu twojej piosenki, nie podobało... Takie było przemanierowane, trochę... tak maksymalnie!

 

Wygląda na to, że trzeba czasem czegoś więcej niż tylko ładnego uśmiechu. Nawet, gdy jurorem jest taki kobieciarz jak lider Afromental.

Kabe

Zobacz także:

 

 

3 rywalki na jednej imprezie

Kto założył taką spódnicę?