Nowe oblicze Józefowiczów?

Czyżby postanowili odzyskać sympatię widzów?
Nowe oblicze Józefowiczów? Czyżby postanowili odzyskać sympatię widzów? Niedzielny odcinek "TzG" przyniósł zmiany w zachowaniu zarówno prowadzącej program Nataszy Urbańskiej, jak i jej męża Janusza Józefowicza. Niedzielny odcinek "Tańca z Gwiazdami" pokazał pewne interesujące zmiany, które zaszły w zachowaniu zarówno prowadzącej program Nataszy Urbańskiej, jak i jej męża Janusza Józefowicza, zasiadającego w szanownym jury. Urbańska najwyraźniej trochę się wyluzowała. Nie czyta już wszystkich wypowiedzi z kartki i czasem zdarzy jej się spojrzeć w kamerę (!). Pozwoliła sobie nawet na niewinny żarcik nawiązujący do szeroko ostatnio komentowanych domysłów dotyczących jej ubezwłasnowolnienia przez Józefowicza. Powiedziała: - Ja zawsze zwalam winę za niepowodzenia na swojego faceta. I dobrze na tym wychodzę. Mąż prowadzącej również zrezygnował z pewnych zachowań, do których przyzwyczaił widzów we wcześniejszych odcinkach. Z jego ust już nie pada jedynie bezlitosna krytyka pod adresem gwiazd prezentujących efekty swoich wysiłków na parkiecie. Przestał także negować wszystko, co mówią inni jurorzy. Śmiało można stwierdzić, że na planie show robi się całkiem sympatycznie.

Wczorajszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" pokazał pewne interesujące zmiany, które zaszły w zachowaniu zarówno prowadzącej program Nataszy Urbańskiej, jak i jej męża Janusza Józefowicza zasiadającego w szanownym jury.

Urbańska najwyraźniej trochę się wyluzowała. Nie czyta już wszystkich wypowiedzi z kartki i czasem zdarzy jej się spojrzeć w kamerę (!). Pozwoliła sobie nawet na niewinny żarcik nawiązujący do szeroko ostatnio komentowanych domysłów dotyczących jej ubezwłasnowolnienia przez Józefowicza. Powiedziała:

Ja zawsze zwalam winę za niepowodzenia na swojego faceta. I dobrze na tym wychodzę.

Mąż prowadzącej również zrezygnował z pewnych zachowań, do których przyzwyczaił widzów we wcześniejszych odcinkach. Z jego ust już nie pada jedynie bezlitosna krytyka pod adresem gwiazd prezentujących efekty swoich wysiłków na parkiecie. Przestał także negować wszystko, co mówią inni jurorzy. Śmiało można stwierdzić, że na planie show robi się całkiem sympatycznie.

Ciekawe na jak długo.

 

 

ally

Zobacz także:

Biedrzyńska pokazała śliczną córkę

Małgorzata Bela w serialu

Najlepiej zarabiające aktorki serialowe