Torbicka zaskoczyła. Prowadzi śniadaniowe show. Foto

Kto by powiedział?
Torbicka prowadzi śniadaniowe show Kto by powiedział? "Pytanie na śniadanie" ma nową prowadzącą. Została nią diwa telewizji Grażyna Torbicka. Czy to zmiana na stałe? Czas pokaże. Włączając rano telewizję, można naprawdę się zdziwić. Albo Dorota Wellman ostro skrytykuje "Taniec z Gwiazdami", albo prezenterzy zaliczają wpadki. Ale piątkowy poranek był inny niż zwykle. Otóż "Pytanie na śniadanie" ma nową prowadzącą. Została nią diwa telewizji Grażyna Torbicka. Dziwi to o tyle bardziej, że przecież to dziennikarka przez duże "D": prowadzi gale, jest prezenterką programów kulturalnych. Nie wiemy, czy to zmiana jednorazowa, czy Torbicka na stałe zostanie w "Pytaniu na śniadanie". Jedno jest pewne - jest przepiękna i możemy się z nią budzić codziennie.

Włączając rano telewizję, można naprawdę się zdziwić. Albo Dorota Wellman ostro skrytykuje "Taniec z Gwiazdami", albo prezenterzy zaliczają wpadki. Ale piątkowy poranek był inny niż zwykle.

Otóż "Pytanie na Śniadanie" ma nową prowadzącą. Została nią diwa telewizji Grażyna Torbicka. Dziwi to o tyle bardziej, że przecież to dziennikarka przez duże "D". Prowadzi gale, jest prezenterką programów kulturalnych.

Nie wiemy, czy to zmiana jednorazowa czy Torbicka na stałe zostanie w "Pytaniu Na śniadanie". Jedno jest pewne - jest przepiękna i możemy się z nią budzić codziennie.

Mrock

Zobacz także:

Grażyna Torbicka - im starsza, tym piękniejsza

Torbicka, Szulim, Kożuchowska - piękne z TVP

Ich nikt nie wygryzie cz.1