Fraszyńska o jury: Każdy idzie PO SWOJE

Mocne słowa nowej jurorki.

Producenci "Tańca z Gwiazdami" robią  wszystko, aby do 13. edycji przyciągnąć uwagę widza. Stąd też zmiany w składzie jurorskim. I tak - Beatę Tyszkiewicz zastąpiła Jolanta Fraszyńska a Zbigniewa Wodeckiego - Janusz Józefowicz.

Wróćmy jednak do Fraszyńskiej, która jest największą niewiadomą show. Wszyscy zachodzą w głowę, co aktorka robi w jury takiego programu? Przecież nie uchodzi za najbardziej kontrowersyjną gwiazdę w Polsce. Można nawet powiedzieć, że do roli jurorki jest za grzeczna. Jednak szybko może się okazać, że cicha woda brzegi rwie. W poniedziałek w "Dzień Dobry Tvn" Fraszyńska ostro wypowiadała się na temat innych jurorów:

Program ostudził entuzjazm - zaczęła delikatnie Jolanta. - Dostawał od świata sygnały, czy ja się nie boję? Bo to jest zobowiązujące. A ja miałam stosunek dobry i pozytywny. I wczoraj usiadłam, zobaczyłam jak to jest. Byłam nawet onieśmielona. To są przemili ludzie, koledzy, ale jednak widać, że to są stare wygi - zaczęła wywód o jurorach. - To, co mogą zaoferować to jedno a drugie, że każdy idzie po swoje.

Zapytana o co jej chodzi poszła za ciosem:

12 edycji to jest klan. Państwo się dobrze czuli i bawili. A tu nagle zmiany i trzeba było się z tym pogodzić.

Ostro. Teraz czekamy na Janusza Józefowicza, który bardziej od Fraszyńskiej jest uszczypliwy i dosadny.

Mrock

Zobacz także:

Fraszyńska nie dała rady

Taniec z gwiazdami - relacja na żywo

"TzG": Ale zażyłość Fraszyńskiej i Konieckiej!

Więcej o:
Komentarze (11)
Fraszyńska o jury: Każdy idzie PO SWOJE
Zaloguj się
 • dzierlatka55

  Oceniono 7 razy 5

  Józefowicz to dupek,buc,ale wracając do Joli - fajna babka,uśmiechnięta - lubię Ją !!!

 • sto_twarzy

  Oceniono 1 raz 1

  Próbuję się doszukać kontrowersji w tym, co powiedziała i jakoś nie mogę... ale cóż, może się nie znam.

 • yena

  Oceniono 5 razy 1

  jola jak na prochach,mnie to drażniło!!!

 • lustro7

  Oceniono 5 razy 1

  Józefowicz to dupek,buc,ale wracając do Joli - fajna babka,uśmiechnięta - lubię Ją !!!

 • gelfix

  Oceniono 2 razy 0

  zsapolowska?? buhahahahhaa ;d już pokazała swoją klasę i wdzięk w innym programie na dwójce ;] zreszta beznadziejnym programie ;]

 • gelfix

  Oceniono 2 razy 0

  Nie widzę w tym nic ostrego ?? ;]

 • cornelius

  Oceniono 2 razy 0

  Fraszynska w ogole nie nadaje sie do zadnego jury.To jest miejsce dla zawodowcow.A ona jest tylko aktorka.Jozefowicz,chociaz go nie lubie - to jest jednak profesjonalista.Jemu uwierze w kazde slowo.Bo sie zna.
  A Jola?Nawet jej opinia o aktorach nie bylaby dla mnie wiazaca,bo tez jest z drugiego szeregu w tej profesji.Gdyby w jury byla Szapolowska lub Janda - to tak.Te dwie aktorki to profesorki tego zawodu.I ich glos mialby swoj ciezar.

 • diver77

  Oceniono 3 razy -1

  Józefowicz to dla mnie wieśniak w kazdym calu... ale w końcu szkoły kończył w Borzechowie... natomiast Fraszyńska pomimo że linie lotnicze już nie istnieją odkryje wkrótce co to znaczy TWA .... Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !

 • laluiqa

  Oceniono 1 raz -1

  Widać, że to wszystko takie sztywne było. Szkoda, bo wyjątkowo chciałam zobaczyć tą edycje, ale aż w domu czułam niesmak wypowiedzi Gąsowskiego,a wiadomo że była stara ekipa i było wszystko ok, czuli się ze sobą dobrze itd. No mówi że trudno, zmienili ich i jakoś TRZA iść do przodu a tu takie niemiłe wrażenie ;) może za tydzień będzie trochę lepiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX