Ta świnia pogryzła Joannę Krupę

Świnia, która chciała być sławna i znalazła na to sposób.
Pogryzła Joannę Krupę Świnia chciała być sławna i znalazła na to sposób O "Top Model" zrobiło się głośno za sprawą Lali - świnki, która pogryzła Joannę Krupę. Krupa słynie z miłości do zwierząt, więc wybaczyła Lali takie zachowanie. O drugiej edycji programu "Top Model", zrobiło się głośno również za sprawą Lali. To świnka, która stała się sławna w tydzień. Właśnie ona pogryzła naszą top modelkę Joannę Krupę. Dlaczego świnka to zrobiła? Przyczyny do dziś nie są znane. Świnka najwyraźniej nie polubiła naszej Dżoany i ugryzła modelkę, gdy ta chciała ją nakarmić. Cóż, jak wiadomo Krupa słynie z miłości do zwierząt, więc wybaczyła Lali takie zachowanie.

Mamy zdjęcie świnki, która pogryzła Joannę Krupę. O drugiej edycji programu "Top Model", zrobiło się głośno również za sprawą Lali. To świnka, która stała się sławna w tydzień.

Właśnie ona pogryzła naszą top modelkę Joannę Krupę. Dlaczego świnka to zrobiła? Przyczyny do dziś nie są znane. Świnka najwyraźniej nie polubiła naszej Dżoany i pogryzła ją kiedy, modelka chciała ją nakarmić. Cóż, jak wiadomo Krupa słynie z miłości do zwierząt, więc wybaczyła Lali takie zachowanie.

kori

Zobacz także:

Asia Ash w światowym stylu!

Gwiazdy i ich wykształcenie, cz. 3

Zmarli mając zaledwie 27 lat...