Olga Kalicka na premierze "Kochanie, chyba cię zabiłem". Ona wie, co teraz modne!

W warszawskiej Kinotece odbyła się niedawno premiera komedii wyreżyserowanej przez Kubę Nieścierowa. Występują w niej takie gwiazdy jak Zbigniew Zamachowski czy Izabela Kuna. Nic dziwnego, że pierwszy pokaz filmu wzbudził niemałe zainteresowanie wśród ludzi z branży. Wśród osób, które zdecydowały się obejrzeć film, była Olga Kalicka.

Gwiazdka serialu "Rodzinka.pl" z miłą chęcią pozowała fotografom i widać było, że świetnie się czuje w wybranej przez siebie na tę okazję stylizacji. Postawiła na naturalny look, ale jednocześnie pozostała w zgodzie z trendami. Czarowała tym, czym każda dziewczyna czarować powinna - szczerym, promiennym uśmiechem. Zobaczcie!

Olga KalickaKAPIF

Olga wybrała chłodne kolory - granatowy, szary i jasnoniebieski. Pokazała, że zwyczajna bluzka o prostym kroju może nabrać szyku, jeśli umiejętnie zestawimy ją z dodatkami. Założyła modny ostatnio gruby naszyjnik imitujący łańcuch.

Olga KalickaKAPIF

A w jej stylizacji nie zabrakło najnowszego krzyku mody - srebrnych szpilek odbijających światło we wszystkich kolorach tęczy. Właśnie dzięki nim aktorka wyglądała naprawdę świetnie!

Olga KalickaKAPIF

Olga KalickaKAPIF

Podoba Wam się jej styl?

xiu

Więcej o: