16-letnia Klaudia Kulawik z "Mam talent" jest coraz piękniejsza!

Finalistka I edycji "Mam talent" dorasta i stawia pierwsze kroki w show-biznesie.

Trudno uwierzyć, że ta "mała dziewczynka z mocnym głosem" znana z programu "Mam talent" ma już 16 lat. Klaudia Kulawik zaczęła niedawno stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Nagrała piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", a ostatnio widzieliśmy ją na planie teledysku do utworu "Dla zwierząt lepszy świat". Trzeba przyznać, że wokalistka wyrasta na piękną kobietę.

Klaudia Kulawik Kapif

Kiedy ta niepozorna dziewczynka weszła na scenę podczas przesłuchań do I edycji programu "Mam talent", zaskoczyła wszystkich. Kulawik zaśpiewała wtedy utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" zachwycając jury i całą Polskę. W finale zajęła II miejsce. Minęło 5 lat od programu i młoda wokalistka zmieniła się nie do poznania.

Klaudia Kulawik Kapif

Kulawik powtarza, że całą przyszłość wiąże z muzyką. Przygotowuje swój głos podczas lekcji śpiewu i dojrzewa do wydania debiutanckiego krążka, który pojawić ma się za dwa lata.

Chcę śpiewać to co mi będzie w duszy grało i to co czuje i co jest częścią mnie - oznajmiła Kulawik w "Dzień Dobry TVN". - Nie chcę być jakąś popową gwiazdką - dodała.

Czekamy z niecierpliwością na pierwszy album 16-latki, na którym znaleźć mają się jej autorskie teksty.

Klaudia Kulawik Kapif

majk